Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 17:31. Дата останніх змін - 04-09-2026, 17:35

ДК 021:2015 - 24610000-3 - (Симуляційний пристрій П-18 Актив)

ДК 021:2015 - 24610000-3 - (Симуляційний пристрій П-18 Актив)... Державна закупівля - UA-2026-09-04-013163-a ДК 021:2015 - 24610000-3 - (Симуляційний пристрій П-18 Актив) від замовника Військова частина А1890 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-013163-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 17:31
по 10-09-2026, 17:36
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 17:36
по 15-09-2026, 17:36
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 16-09-2026, 14:27

Закупівля проводиться в порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, виходячи з вартісних меж, встановлених пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами)

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
809075
809 075 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:4 045,38 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А1890
ЄДРПОУ:08335007 Досьє YouControl
Контактна особа:Євдокимов Анатолій Анатолійович
Телефон:+380992080939
E-mail:A1890_@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
57116, Україна, Миколаївська область,Миколаївський район с Михайлівка, Військова частина А1890
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Симуляційний пристрій П-18 Акт ...
809 075 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 16-09-2026, 14:27
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Симуляційний пристрій П-18 Актив

3 111
штука
57116 Україна Миколаївська область Миколаївський район, село Михайлівка військова частина А1890
по 20-11-2026
24610000-3
Готові вибухові речовини


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:35:09
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:32:04
          Інші
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Інший
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:32:04
            Інший
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:32:04
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:32:04
                  Тип документа: Тендерна документація
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Тендерна документація
                    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:32:04
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ