Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 17:23. Дата останніх змін - 04-09-2026, 17:23

Ручні димові гранати

Ручні димові гранати... Державна закупівля - UA-2026-09-04-013097-a Ручні димові гранати від замовника Військова частина 3045 Національної гвардії України від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-013097-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 17:23
по 10-09-2026, 19:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 19:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 14:05

Закупівля проводиться в порядку спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, виходячи з вартісних меж, встановлених пунктом 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (із змінами й доповненнями).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
197772
197 772 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 977,72 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина 3045 Національної гвардії України
ЄДРПОУ:08803715 Досьє YouControl
Контактна особа:Юсина Ірина Сергіївна
Телефон:380975906553
E-mail:i.yusyna@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Рівненська область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
197 772 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 14:05
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ручна димова граната РДГ-55Б або аналогічна за призначенням

200
штука
Україна Рівненська область *****
по 25-11-2026
24610000-3
Готові вибухові речовини


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ручна димова граната РДГ-55Ч або аналогічна за призначенням

185
штука
Україна Рівненська область *****
по 25-11-2026
24610000-3
Готові вибухові речовини


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:23:43
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:23:28
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 17:23:28
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ