Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 13:54. Дата останніх змін - 04-09-2026, 13:54

Дезінфекційні засоби за кодом ДК 021:2015 021:2015 24450000-3 - Агрохімічна продукція

Дезінфекційні засоби за кодом ДК 021:2015 021:2015 24450000-3 - Агрохімічна продукція... Державна закупівля - UA-2026-09-04-007778-a Дезінфекційні засоби за кодом ДК 021:2015 021:2015 24450000-3 - Агрохімічна продукція від замовника Комунальне некомерційне підприємство"Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-007778-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-008880-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 13:54
по 09-09-2026, 00:00

Поставка товару згідно заявки Замовника.Країна походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран, відповідно до вимог пункту 57 Порядку формування та застосування електронного каталогу (постанова КМУ №822)

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
47387.5
47 387,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство"Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги"
ЄДРПОУ:38462558 Досьє YouControl
Контактна особа:Крисько Тетяна Анатоліївна
Телефон:+380962154254
E-mail:Borcentr@ukr.net
Місцезнаходження:
08352, Україна, Київська область,Вороньків, вул.Слобідська,11
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

47,50
літр
08352 , Україна , Київська область , Вороньків , вул.Слобідська,11 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРідинавід 1Активна04-09-2026, 13:41
Основна діюча речовинаЕтиловий спиртвід 1Активна04-09-2026, 13:41
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна04-09-2026, 13:41
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна04-09-2026, 13:41
Форма упаковкиФлаконвід 1Активна04-09-2026, 13:41
Вміст спиртуТакАктивна04-09-2026, 13:41
Вміст % основної діючої речовини80відсотокАктивна04-09-2026, 13:41
Об'єм, л0.95літрАктивна04-09-2026, 13:41
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна04-09-2026, 13:41
Декларація про відповідністьТакАктивна04-09-2026, 13:41
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)ТакАктивна04-09-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

60
літр
08352 , Україна , Київська область , Вороньків , вул.Слобідська,11 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма упаковкиПляшкавід 1Активна04-09-2026, 13:41
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна04-09-2026, 13:41
Форма випускуГельвід 1Активна04-09-2026, 13:41
Тип дозуванняДозаторвід 1Активна04-09-2026, 13:41
Об'єм, лвід 1 до 1літрАктивна04-09-2026, 13:41
Вміст % основної діючої речовинивід 75 до 75відсотокАктивна04-09-2026, 13:41
Вміст спиртуТакАктивна04-09-2026, 13:41
Декларація про відповідністьТакАктивна04-09-2026, 13:41
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)ТакАктивна04-09-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані)

40
кілограм
08352 , Україна , Київська область , Вороньків , вул.Слобідська,11 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблеткивід 1Активна04-09-2026, 13:41
Форма упаковкиБанкавід 1Активна04-09-2026, 13:41
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна04-09-2026, 13:41
Основна діюча речовинаНатрієва сіль дихлорізоціанурової кислотивід 1Активна04-09-2026, 13:41
Вага, кгвід 1 до 1кілограмАктивна04-09-2026, 13:41
Декларація про відповідністьТакАктивна04-09-2026, 13:41
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)ТакАктивна04-09-2026, 13:41
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 13:54:19
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 13:41:17
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:41:15
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:41:15
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:41:15
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:41:15
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:41:15
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ