Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 16:13. Дата останніх змін - 03-09-2026, 16:13

Агрохімічна продукція

Агрохімічна продукція... Державна закупівля - UA-2026-09-03-012435-a Агрохімічна продукція від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-012435-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-005675-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 16:13
по 08-09-2026, 10:00

Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не походить з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран.1.Спиртовий антисептик для гігієнічної та хірургічної обробки рук на основі етилового спирту не менш 70% , рідина, з дозатором - 30 штук, Спиртовий антисептик для на основі етилового спирту не менш 70% , рідина, для швидкої дезінфекції поверхонь з розпилювачем -30 літрів= 60 літрів. 2. Засіб на основі натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти-85% , для генеральних прибирань і дезінфекції поверхонь , таблетки - 7 кг. 3.Протимікробний засіб 3 в 1 - мийний гель для рук – діюча речовина 2 - феноксіетанол, із мийно/очищуючим комплексом, застосовується для гігієнічної та хірургічної обробки рук, гелеподібний засіб, готовий до застосування з дозатором,1 флакон - 1л -40 літрів. 4. Засіб на основі діючі речовини – сополімер водорозчинних солей полігексаметиленгуанідину – 8,0±0,8%; N,N-біс(3-амінопропіл) додециламін – 5,0±0,5%, алкілдиметилбензиламоній хлорид – 15,0±1,5%, 1флакон - 1 л, для обробки медичного інструментарію та ГНУЧКИХ ЕНДОСКОПІВ-20 літрів. 5 Антисептик з ензимами, (амілаза, протеаза, ліпаза),з метою дезінфекційї, достерилізаційного очищення, дезінфекції високого рівня (ДВР) ,в.т.ч. ГНУЧКИХ ЕНДОСКОПІВ ,концентрат ,каністра 5000 мл - 10 літрів

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
47889
47 889 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
ЄДРПОУ:37899872 Досьє YouControl
Контактна особа:СЕРБЕНЕНКО Ірина
Телефон:380995523687
E-mail:knpdcpmsd1@ukr.net
Місцезнаходження:
49000, Україна, Дніпропетровська область,Дніпро, вул. Антоновича Володимира , будинок 29
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Засіб на основі Етилового спирту, рідина /гель, дозатором/розпилювачем, флакон( V 0,75-1,5л)

60
літр
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул. Антоновича Володимира , будинок 29 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняДозатор, Розпилювачвід 1Активна03-09-2026, 16:12
Форма випускуГель, Рідинавід 1Активна03-09-2026, 16:12
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМП, Обробка шкіри (в тому числі шкіри рук), Забарвлення межі операційного та ін'єкційного поліввід 1Активна03-09-2026, 16:12
Основна діюча речовинаЕтиловий спиртвід 1Активна03-09-2026, 16:12
Форма упаковкиФлакон, Контейнер, Банка, Пляшкавід 1Активна03-09-2026, 16:12
Вміст спиртуТакАктивна03-09-2026, 16:12
Вміст % основної діючої речовинивід 0.01відсотокАктивна03-09-2026, 16:12
Об'єм, лвід 0.75 до 1.5літрАктивна03-09-2026, 16:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Засіб на основі полігексаметиленгуанідин гідрохлорид флакон, рідина/гель, без дозатора/розпилювача флакон( V 0,75-1,5л)

20
літр
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул. Антоновича Володимира , будинок 29 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна03-09-2026, 16:12
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМП, Обробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1Активна03-09-2026, 16:12
Форма упаковкиФлакон, Контейнер, Банка, Пляшкавід 1Активна03-09-2026, 16:12
Форма випускуГель, Рідинавід 1Активна03-09-2026, 16:12
Основна діюча речовинаПолігексаметиленгуанідин гідрохлоридвід 1Активна03-09-2026, 16:12
Вміст спиртуНіАктивна03-09-2026, 16:12
Об'єм, лвід 0.75 до 1.5літрАктивна03-09-2026, 16:12
Вміст % основної діючої речовинивід 0.01відсотокАктивна03-09-2026, 16:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: гель на основі феноксиетанолу, без спирту, для обробки шкіри (в тому числі шкіри рук), дезінфекції поверхонь та ВМП, об’єм 0,75–1 л, з дозатором

40
літр
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул. Антоновича Володимира , будинок 29 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняДозаторвід 1Активна03-09-2026, 16:12
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМП, Обробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1Активна03-09-2026, 16:12
Основна діюча речовинаФеноксиетанолвід 1Активна03-09-2026, 16:12
Форма випускуГельвід 1Активна03-09-2026, 16:12
Об'єм, лвід 0.75 до 1.0літрАктивна03-09-2026, 16:12
Декларація про відповідністьТакАктивна03-09-2026, 16:12
Вміст спиртуНіАктивна03-09-2026, 16:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані): таблетки на основі трихлорізоціанурової кислоти та натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти 60–80%, вага 0,1–1,5 кг

7
кілограм
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул. Антоновича Володимира , будинок 29 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняЗнезараження використаних матеріалів, Стерилізація ВМП, Знезараження води, Дезінфекція поверхонь та ВМП, Дезінфекція сирих овочів, фруктів, шкаралупи яєць, Для генеральних прибираньвід 1Активна03-09-2026, 16:12
Форма випускуТаблеткивід 1Активна03-09-2026, 16:12
Основна діюча речовинаТрихлорізоціанурова кислота, Натрієва сіль дихлорізоціанурової кислотивід 1Активна03-09-2026, 16:12
Вага, кгвід 0.1 до 1.5кілограмАктивна03-09-2026, 16:12
Вміст % основної діючої речовинивід 60.0 до 80.0відсотокАктивна03-09-2026, 16:12
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Засіб на основі : Полігексаметиленгуанідин гідрохлорид, Форма випуску: Концентрат, Призначення: Дезінфекція поверхонь та ВМП, Об'єм, л: 1.5-5 літр, Тип дозування: Відсутнє

10
літр
49000 , Україна , Дніпропетровська область , Дніпро , вул. Антоновича Володимира , будинок 29 ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Основна діюча речовинаПолігексаметиленгуанідин гідрохлоридвід 1Активна03-09-2026, 16:12
Форма випускуКонцентратвід 1Активна03-09-2026, 16:12
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна03-09-2026, 16:12
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна03-09-2026, 16:12
Декларація про відповідністьТакАктивна03-09-2026, 16:12
Об'єм, лвід 1.5 до 5.0літрАктивна03-09-2026, 16:12
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:13:53
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:13:24
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          15
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:13:30
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:13:30
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:13:30
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:13:30
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 16:13:30
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ