Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 12:00. Дата останніх змін - 03-09-2026, 12:00

Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону; Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л

Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону; Діоксид вуглецю (вуглекислота) газ... Державна закупівля - UA-2026-09-03-005379-a Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону; Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Олевська центральна лікарня" Олевської міської ради від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-005379-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-007192-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 12:00
по 08-09-2026, 09:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
167697.83
167 697,83 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Олевська центральна лікарня" Олевської міської ради
ЄДРПОУ:01991872 Досьє YouControl
Контактна особа:Єпифанович Ганна Володимирівна
Телефон:380413521256
E-mail:cloleprozorro@gmail.com
Місцезнаходження:
11001, Україна, Житомирська область,Олевськ, провул. Промисловий, буд. 2
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л

4
балон
11001 , Україна , Житомирська область , Олевськ , провулок Промисловий,2 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видгазоподібнийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Форма продажуз обміном порожнього балонавід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Типдіоксид вуглецю (вуглекислота)від 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Відповідність стандартуДСТУ 4817:2007від 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Об'єм40.0літрАктивна03-09-2026, 11:58
Об’ємна часткавід 99.9відсотокАктивна03-09-2026, 11:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону

1 625
метр кубічний
11001 , Україна , Житомирська область , Олевськ , провулок Промисловий,2 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідає вимогам МКЯтаквід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Форма випускубалонвід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Форма продажуз обміном балонувід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Термін придатностіне менше 80% визначеного терміну придатностівід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Вміст вуглецю діоксидуне більше 0,01%від 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Номінальний тиск в балоні при 20 °С(14,7 ± 0,5) МПа [(150 ± 5) кгс/см2]від 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Об’ємна частка киснюне менше 99,5%від 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Відповідність Державній Фармакопеїтаквід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Вміст водяних парівне більше 0,007%від 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Відповідність ДСТУ ISO 2046таквід 1 до 1Активна03-09-2026, 11:58
Місткість балонувід 40 до 40літрАктивна03-09-2026, 11:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:00:31
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:59:51
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:59:56
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:59:56
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:59:56
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:59:56
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 11:59:56
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ