Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 15:10. Дата останніх змін - 02-09-2026, 15:10

Дезінфекційні засоби за кодом ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція

Дезінфекційні засоби за кодом ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція... Державна закупівля - UA-df8cf88a7aa443df858e512bb8da2f5b Дезінфекційні засоби за кодом ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" від 02.09.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-009524-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-011797-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 15:10
по 07-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
143191.67
143 191,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:37478567 Досьє YouControl
Контактна особа:Курченко Світлана Василівна
Телефон:380472559972
E-mail:doctorr27@ukr.net
Місцезнаходження:
18029, Україна, Черкаська область,Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

250
літр
18029 , Україна , Черкаська область , Черкаси , проспект Перемоги, будинок 16 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняДозаторвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:09
Основна діюча речовинаЕтиловий спиртвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:09
Форма упаковкиПляшкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:09
Форма випускуРідинавід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:09
ПризначенняОбробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1 до 1Активна02-09-2026, 15:09
Об'єм, лвід 1.0 до 1.0літрАктивна02-09-2026, 15:09
Декларація про відповідністьТак, НіАктивна02-09-2026, 15:09
Кількість одиниць в упаковцівід 12штукаАктивна02-09-2026, 15:09
Вміст спиртуТак, НіАктивна02-09-2026, 15:09
Вміст % основної діючої речовинивід 70.0 до 70.0відсотокАктивна02-09-2026, 15:09
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

200
літр
18029 , Україна , Черкаська область , Черкаси , проспект Перемоги, будинок 16 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняВідсутнєвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:09
Основна діюча речовинаN,N'-біс(3-амінопропіл)додециламін, Дідецілдіметіламоніум хлоридвід 1 до 2Активна02-09-2026, 15:09
Форма упаковкиФлаконвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:09
Форма випускуКонцентратвід 1 до 1Активна02-09-2026, 15:09
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМП, Стерилізація ВМПвід 1 до 2Активна02-09-2026, 15:09
Об'єм, лвід 1.0 до 1.0літрАктивна02-09-2026, 15:09
Декларація про відповідністьТак, НіАктивна02-09-2026, 15:09
Кількість одиниць в упаковцівід 12штукаАктивна02-09-2026, 15:09
Вміст спиртуТак, НіАктивна02-09-2026, 15:09
Вміст % основної діючої речовинивід 44.0 до 44.0відсотокАктивна02-09-2026, 15:09
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:10:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:09:52
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за фактично поставлений товар здійснюється протягом 10 (десяти) банківських днів з дати надання Учасником Замовнику належним чином оформленої видаткової накладної на поставлений товар. У разі затримки фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 5 (п’яти) банківських дні ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Строк (термін) поставки Товару не пізніше 10 календарних днів з моменту отримання замовлення Товару

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:09:55
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:09:55
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:09:55
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:09:55
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 15:09:55
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ