Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 12:20. Дата останніх змін - 02-09-2026, 12:20

Дезінфекційні засоби

Дезінфекційні засоби... Державна закупівля - UA-2026-09-02-005001-a Дезінфекційні засоби від замовника ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-005001-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-005357-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 12:20
по 07-09-2026, 09:00

Строк поставки товару - по 01 грудня 2026 року. Місце поставки товару: 61001, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Аерокосмічний, будинок 19. Поставка Товару за цим Договором здійснюється у визначеному Сторонами місці на умовах DDР Міжнародних правил інтерпретації комерційних термінів «ІHКОТЕРМС» в діючій редакції (2020). Постачання Товару здійснюється окремими партіями, виходячи з поточної потреби Замовника, визначеної у відповідній заявці. При цьому поточну потребу в Товарі Замовник визначає самостійно. Постачальник поставляє Замовнику Товар в асортименті, відповідно до Специфікації (Додаток № 1) власним або орендованим за власний рахунок транспортом із суворим забезпеченням належних умов дотримання спеціальних заходів щодо уникнення механічних, хімічних, термічних ушкоджень Товару, збереження "холодового ланцюга" та інших умов належного транспортування Товару. Розвантаження Товару здійснюється за рахунок Постачальника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
61204
61 204 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ:08734011 Досьє YouControl
Контактна особа:Юлія Мерзлякова
Телефон:+380995632615
E-mail:zakupki-tmomvskharkiv@ukr.net
Місцезнаходження:
61002, Україна, Харківська область,м. Харків, вул. Гіршмана, 8/10
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

5
літр
61001 , Україна , Харківська область , місто Харків , проспект Аерокосмічний, будинок 19 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Основна діюча речовинаN,N'-біс(3-амінопропіл)додециламінвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:01
ПризначенняСтерилізація ВМПвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Вміст % основної діючої речовинивід 35.0 до 35.0відсотокАктивна02-09-2026, 12:01
Декларація про відповідністьТакАктивна02-09-2026, 12:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

20
літр
61001 , Україна , Харківська область , місто Харків , проспект Аерокосмічний, будинок 19 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуКонцентратвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:01
Основна діюча речовинаЕнзимний комплекс (протеаза та ліпаза)від 1 до 1Активна02-09-2026, 12:01
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Вміст спиртуНіАктивна02-09-2026, 12:01
Вміст % основної діючої речовинивід 9.0 до 9.0відсотокАктивна02-09-2026, 12:01
Об'єм, лвід 1.0 до 1.0літрАктивна02-09-2026, 12:01
Декларація про відповідністьТакАктивна02-09-2026, 12:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані)

8
кілограм
61001 , Україна , Харківська область , місто Харків , проспект Аерокосмічний, будинок 19 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуГранульований порошок, Гранули, Порошоквід 1Активна02-09-2026, 12:01
Основна діюча речовинаТетраацетилетилендіамін (ТАЕД)від 1Активна02-09-2026, 12:01
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Вміст % основної діючої речовинивід 25.0 до 25.0відсотокАктивна02-09-2026, 12:01
Вага, кгвід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 12:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

15
літр
61001 , Україна , Харківська область , місто Харків , проспект Аерокосмічний, будинок 19 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Основна діюча речовинаБензалконій хлоридвід 1Активна02-09-2026, 12:01
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Вміст % основної діючої речовинивід 60.1 до 60.1відсотокАктивна02-09-2026, 12:01
Об'єм, лвід 1.0 до 1.0літрАктивна02-09-2026, 12:01
Декларація про відповідністьТакАктивна02-09-2026, 12:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

60
літр
61001 , Україна , Харківська область , місто Харків , проспект Аерокосмічний, будинок 19 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Основна діюча речовинаСуміш четвертинних амонійних сполук, Етиловий спиртвід 1Активна02-09-2026, 12:01
ПризначенняОбробка шкіри (в тому числі шкіри рук), Дезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Вміст % основної діючої речовинивід 72.11 до 72.11відсотокАктивна02-09-2026, 12:01
Об'єм, лвід 1.0 до 1.0літрАктивна02-09-2026, 12:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

25
літр
61001 , Україна , Харківська область , місто Харків , проспект Аерокосмічний, будинок 19 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Основна діюча речовинаЕтиловий спирт, Суміш четвертинних амонійних сполуквід 1Активна02-09-2026, 12:01
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМП, Обробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1Активна02-09-2026, 12:01
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Вміст % основної діючої речовинивід 72.11 до 72.11відсотокАктивна02-09-2026, 12:01
Об'єм, лвід 5.0 до 5.0літрАктивна02-09-2026, 12:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

8
літр
61001 , Україна , Харківська область , місто Харків , проспект Аерокосмічний, будинок 19 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуКонцентратвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Основна діюча речовинаТріамінвід 1Активна02-09-2026, 12:01
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Вміст % основної діючої речовинивід 17.5 до 17.5відсотокАктивна02-09-2026, 12:01
Об'єм, лвід 1.0 до 1.0літрАктивна02-09-2026, 12:01
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)ТакАктивна02-09-2026, 12:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані)

12
кілограм
61001 , Україна , Харківська область , місто Харків , проспект Аерокосмічний, будинок 19 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблеткивід 1Активна02-09-2026, 12:01
Основна діюча речовинаНатрієва сіль дихлорізоціанурової кислотивід 1Активна02-09-2026, 12:01
ПризначенняСтерилізація ВМП, Дезінфекція поверхонь та ВМП, Дезінфекція сирих овочів, фруктів, шкаралупи яєць, Знезараження води, Для генеральних прибираньвід 1Активна02-09-2026, 12:01
Форма упаковкиБанкавід 1Активна02-09-2026, 12:01
Вміст % основної діючої речовинивід 81.0 до 81.0відсотокАктивна02-09-2026, 12:01
Кількість одиниць в упаковцівід 12 до 12штукаАктивна02-09-2026, 12:01
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:20:52
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:01:15
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за поставлений товар здійснюється Замовником у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10-ти (десяти) календарних днів з дати поставки товару на підставі видаткової накладної.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:01:16
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:01:16
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:01:16
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:01:16
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:01:16
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ