Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 16:39. Дата останніх змін - 31-08-2026, 16:41

Симуляційний пристрій ПІРО-5 М

Симуляційний пристрій ПІРО-5 М... Державна закупівля - UA-2026-08-31-010657-a Симуляційний пристрій ПІРО-5 М від замовника Військова частина А1414 від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-010657-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 16:39
по 08-09-2026, 16:44
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 16:44
по 16-09-2026, 16:44
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 17-09-2026, 12:51

Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
273475.8
273 475,80 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 368 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А1414
ЄДРПОУ:08152347 Досьє YouControl
Контактна особа:Дмитерко Володимир Васильович
Телефон:+380634713117
E-mail:v.dmyterko@army.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
17024, Україна, Чернігівська область,Десна, Чернігівський район
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Симуляційний пристрій ПІРО-5 М
273 475,80 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 17-09-2026, 12:51
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Симуляційний пристрій ПІРО-5 М

2 340
штука
17024 Україна Чернігівська область Десна Чернігівський район
по 31-10-2026
24610000-3
Готові вибухові речовини


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:41:11
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:39:06
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:39:06
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ