Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 09:16. Дата останніх змін - 31-08-2026, 09:18

Клей для плитки, еластична суміш

Клей для плитки, еластична суміш... Державна закупівля - UA-2026-08-31-000532-a Клей для плитки, еластична суміш від замовника СВКП "Київводфонд" від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-000532-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-000350-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 09:16
по 04-09-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 09:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 14:07

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
15690.28
15 690,28 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:78,45 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:СВКП "Київводфонд"
ЄДРПОУ:37292855 Досьє YouControl
Контактна особа:Комаровська Дар'я Володимирівна
Телефон:+380443338140
E-mail:d.komarovskaia.kvf@gmail.com
Місцезнаходження:
04080, Україна, м. Київ,Подільський район, вул. Дмитрівська, 16-Б
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Клей для плитки, еластична сум ...
15 690,28 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 14:07
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Клей для плитки Polimin P-24 Elastic еластичний C2TE (сірий) 25 кг або еквівалент

6
штука
04080 Україна м. Київ вул. Дмитрівська, 16-Б
по 15-12-2026
24910000-6
Клеї


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Еластична суміш CERESIT СR 66 17,5 кг + 5 л двокомпонентна або еквівалент

4
штука
04080 Україна Київська область вул. Дмитрівська, 16-Б
по 15-12-2026
24910000-6
Клеї


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 09:18:14
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 09:16:21
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 09:16:21
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ