Закупівлю оголошено - 29-08-2026, 11:24. Дата останніх змін - 29-08-2026, 11:24

Засоби для дезінфекції

Засоби для дезінфекції... Державна закупівля - UA-2026-08-29-000198-a Засоби для дезінфекції від замовника Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова від 8/29/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-29-000198-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-29-000160-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 11:24
по 03-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
275700.93
275 700,93 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова
ЄДРПОУ:02010669 Досьє YouControl
Контактна особа:Прохоров Олег Дмитрович
Телефон:380432660044
E-mail:tender@vnmu.edu.ua
Місцезнаходження:
21018, Україна, Вінницька область,Вінниця, вулиця Пирогова, будинок 56
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Засіб на основі : Тріаміну, Форма випуску: Концентрат, Призначення: Дезінфекція поверхонь та ВМП, Стерилізація ВМП, Об'єм, л: 1.5-5.0 літр, Тип дозування: Відсутнє

30
літр
21001 , Україна , Вінницька область , Вінниця , проспект Коцюбинського, 6; вул. Хмельницьке шосе, 104 ,
по 27-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна29-08-2026, 11:23
Основна діюча речовинаТріамінвід 1Активна29-08-2026, 11:23
Форма випускуКонцентратвід 1Активна29-08-2026, 11:23
ПризначенняСтерилізація ВМП, Дезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна29-08-2026, 11:23
Декларація про відповідністьТакАктивна29-08-2026, 11:23
Об'єм, лвід 1.5 до 5.0літрАктивна29-08-2026, 11:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

140
літр
21001 , Україна , Вінницька область , Вінниця , проспект Коцюбинського, 6; вул. Хмельницьке шосе, 104 ,
по 27-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняВідсутнєвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Основна діюча речовинаЕтиловий спиртвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Форма упаковкиФлаконвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Форма випускуРідинавід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
ПризначенняОбробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Об'єм, лвід 1.0 до 1.0літрАктивна29-08-2026, 11:23
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)Так, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Декларація про відповідністьТак, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна29-08-2026, 11:23
Вміст спиртуТак, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Вміст % основної діючої речовинивід 67.0 до 67.0відсотокАктивна29-08-2026, 11:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

30
літр
21001 , Україна , Вінницька область , Вінниця , проспект Коцюбинського, 6; вул. Хмельницьке шосе, 104 ,
по 27-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняВідсутнєвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Основна діюча речовинаЕтиловий спиртвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Форма упаковкиФлаконвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Форма випускуРідинавід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
ПризначенняЗабарвлення межі операційного та ін'єкційного поліввід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Об'єм, лвід 1.0 до 1.0літрАктивна29-08-2026, 11:23
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)Так, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Декларація про відповідністьТак, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна29-08-2026, 11:23
Вміст спиртуТак, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Вміст % основної діючої речовинивід 65.0 до 65.0відсотокАктивна29-08-2026, 11:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

1 575
літр
21001 , Україна , Вінницька область , Вінниця , проспект Коцюбинського, 6; вул. Хмельницьке шосе, 104 ,
по 27-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняВідсутнєвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Основна діюча речовинаНатрій гіпохлоритвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Форма упаковкиКаністравід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Форма випускуКонцентратвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Об'єм, лвід 5.0 до 5.0літрАктивна29-08-2026, 11:23
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)Так, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Декларація про відповідністьТак, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна29-08-2026, 11:23
Вміст спиртуТак, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Вміст % основної діючої речовинивід 9.0 до 9.0відсотокАктивна29-08-2026, 11:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

165
літр
21001 , Україна , Вінницька область , Вінниця , проспект Коцюбинського, 6; вул. Хмельницьке шосе, 104 ,
по 27-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняВідсутнєвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Основна діюча речовинаСуміш четвертинних амонійних сполуквід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Форма упаковкиКаністравід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Форма випускуКонцентратвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1 до 1Активна29-08-2026, 11:23
Об'єм, лвід 5.0 до 5.0літрАктивна29-08-2026, 11:23
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)Так, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Декларація про відповідністьТак, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна29-08-2026, 11:23
Вміст спиртуТак, НіАктивна29-08-2026, 11:23
Вміст % основної діючої речовинивід 5.5 до 5.5відсотокАктивна29-08-2026, 11:23
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 11:24:35
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 11:24:03
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 11:24:06
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 11:24:06
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 11:24:06
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 11:24:06
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 11:24:06
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ