Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 16:42. Дата останніх змін - 28-08-2026, 16:42

Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані): гранульований порошок на основі прекарбонату натрію 15-20%, для дезінфекції поверхонь та ВМП, проведення генеральних прибирань, стерилізація ВМП, вага 0,1–1 кг, Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані): таблетки на основі хлору, натрієвої солідихлорізоціанурової кислоти 83%, для стерилізації ВМП, дезінфекції води, поверхонь та використаних матеріалів, обробки овочів, фруктів,1 кг, Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: на основі ізопропілового спирту 72%, для обробки шкіри та рук, об’єм 1 л

Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані): гранульований порошок на основі прекарбонату натрію 15-20%, для дезінфекції поверхонь та ВМП, пр... Державна закупівля - UA-2026-08-28-010412-a Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані): гранульований порошок на основі прекарбонату натрію 15-20%, для дезінфекції поверхонь та ВМП, проведення генеральних прибирань, стерилізація ВМП, вага 0,1–1 кг, Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані): таблетки на основі хлору, від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-010412-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-012144-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 16:42
по 02-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
170000
170 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
ЄДРПОУ:01982488 Досьє YouControl
Контактна особа:Михайляк Леся Миколаївна
Телефон:+380982273029
E-mail:barlikarnya@i.ua
Місцезнаходження:
23000, Україна, Вінницька область,місто Бар, вулиця Каштанова, будинок 34B
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані): гранульований порошок на основі прекарбонату натрію 15-20%, для дезінфекції поверхонь та ВМП, проведення генеральних прибирань, стерилізація ВМП, вага 0,1–1 кг

45
кілограм
23000 , Україна , Вінницька область , місто Бар , вулиця Каштанова, будинок 34B ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуГранульований порошок, Порошоквід 1Активна28-08-2026, 16:25
Основна діюча речовинаПрекарбонат натріювід 1Активна28-08-2026, 16:25
ПризначенняСтерилізація ВМП, Для генеральних прибирань, Дезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна28-08-2026, 16:25
Вміст % основної діючої речовинивід 15 до 20відсотокАктивна28-08-2026, 16:25
Вага, кгвід 0.1 до 1кілограмАктивна28-08-2026, 16:25
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 16:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані): таблетки на основі хлору, натрієвої солідихлорізоціанурової кислоти 83%, для стерилізації ВМП, дезінфекції води, поверхонь та використаних матеріалів, обробки овочів, фруктів,1 кг

150
кілограм
23000 , Україна , Вінницька область , місто Бар , вулиця Каштанова, будинок 34B ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблеткивід 1Активна28-08-2026, 16:25
Основна діюча речовинаХлор, Натрієва сіль дихлорізоціанурової кислотивід 2Активна28-08-2026, 16:25
ПризначенняЗнезараження використаних матеріалів, Дезінфекція поверхонь та ВМП, Дезінфекція сирих овочів, фруктів, шкаралупи яєць, Стерилізація ВМП, Знезараження води, Для генеральних прибираньвід 1Активна28-08-2026, 16:25
Вміст % основної діючої речовини83відсотокАктивна28-08-2026, 16:25
Вага, кг1кілограмАктивна28-08-2026, 16:25
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 16:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: на основі ізопропілового спирту 72%, для обробки шкіри та рук, об’єм 1 л

101
літр
23000 , Україна , Вінницька область , місто Бар , вулиця Каштанова, будинок 34B ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРідинавід 1Активна28-08-2026, 16:25
Основна діюча речовинаІзопропіловий спиртвід 1Активна28-08-2026, 16:25
ПризначенняОбробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1Активна28-08-2026, 16:25
Вміст спиртуТакАктивна28-08-2026, 16:25
Вміст % основної діючої речовини72відсотокАктивна28-08-2026, 16:25
Об'єм, л1літрАктивна28-08-2026, 16:25
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 16:25
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:25:37
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:42:42
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:25:35
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:25:35
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:25:35
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:25:35
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:25:35
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ