Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 15:41. Дата останніх змін - 28-08-2026, 15:41

дезінфікуючі засоби

дезінфікуючі засоби... Державна закупівля - UA-2026-08-28-009505-a дезінфікуючі засоби від замовника ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-009505-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-010535-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 15:41
по 02-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
163348.2
163 348,20 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:20695033 Досьє YouControl
Контактна особа:Рубля Інна Василівна
Телефон:380507693003
E-mail:hvmkc@dpsu.gov.ua
Місцезнаходження:
61166, Україна, Харківська область,Харків, ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: на основі феноксиетанолу 0,1%, без спирту, для обробки шкіри та забарвлення меж операційного і ін'єкційного полів, об’єм 5 л

90
літр
61166 , Україна , Харківська область , Харків , ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуГель, Рідинавід 1Активна28-08-2026, 15:41
Основна діюча речовинаФеноксиетанолвід 1Активна28-08-2026, 15:41
ПризначенняЗабарвлення межі операційного та ін'єкційного полів, Обробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Вміст спиртуНіАктивна28-08-2026, 15:41
Вміст % основної діючої речовини0.1відсотокАктивна28-08-2026, 15:41
Об'єм, л5літрАктивна28-08-2026, 15:41
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: рідина на основі дідецілдіметіламонію хлориду 1–5 %, для обробки шкіри (в тому числі рук), об’єм 0,1–1 л, дозування: відсутнє

100
літр
61166 , Україна , Харківська область , Харків , ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРідинавід 1Активна28-08-2026, 15:41
Основна діюча речовинаДідецілдіметіламоніум хлоридвід 1Активна28-08-2026, 15:41
ПризначенняОбробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Вміст спиртуНіАктивна28-08-2026, 15:41
Вміст % основної діючої речовинивід 1.0 до 5.0відсотокАктивна28-08-2026, 15:41
Об'єм, лвід 0.1 до 1.0літрАктивна28-08-2026, 15:41
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Засіб на основі : Ензимний комплекс (протеаза та ліпаза), Форма випуску: Концентрат, Призначення: Дезінфекція поверхонь та ВМП, Об'єм, л: 1.5-5 літр, Тип дозування: Відсутнє

70
літр
61166 , Україна , Харківська область , Харків , ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуКонцентратвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Основна діюча речовинаЕнзимний комплекс (протеаза та ліпаза)від 1Активна28-08-2026, 15:41
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Об'єм, лвід 1.5 до 5.0літрАктивна28-08-2026, 15:41
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: рідина на основі етилового та ізопропілового спирту 80–90%, для обробки шкіри, у тому числі шкіри рук, без дозатора, об’єм 0,1–1,5 л

150
літр
61166 , Україна , Харківська область , Харків , ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРідинавід 1Активна28-08-2026, 15:41
Основна діюча речовинаЕтиловий спирт, Ізопропіловий спиртвід 2Активна28-08-2026, 15:41
ПризначенняОбробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Вміст спиртуТакАктивна28-08-2026, 15:41
Вміст % основної діючої речовинивід 80.0 до 90.0відсотокАктивна28-08-2026, 15:41
Об'єм, лвід 0.1 до 1.5літрАктивна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані): таблетки на основі хлору, натрієвої солідихлорізоціанурової кислоти 83%, для стерилізації ВМП, дезінфекції води, поверхонь та використаних матеріалів, обробки овочів, фруктів,1 кг

50
кілограм
61166 , Україна , Харківська область , Харків , ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблеткивід 1Активна28-08-2026, 15:41
Основна діюча речовинаНатрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти, Хлорвід 2Активна28-08-2026, 15:41
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМП, Дезінфекція сирих овочів, фруктів, шкаралупи яєць, Для генеральних прибирань, Знезараження використаних матеріалів, Знезараження води, Стерилізація ВМПвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Вміст % основної діючої речовини83відсотокАктивна28-08-2026, 15:41
Вага, кг1кілограмАктивна28-08-2026, 15:41
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

30
літр
61166 , Україна , Харківська область , Харків , ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуКонцентратвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Основна діюча речовинаНатрій гіпохлоритвід 1Активна28-08-2026, 15:41
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Форма упаковкиКаністравід 1Активна28-08-2026, 15:41
Вміст спиртуНіАктивна28-08-2026, 15:41
Вміст % основної діючої речовинивід 9.0 до 9.0відсотокАктивна28-08-2026, 15:41
Об'єм, лвід 5.0 до 5.0літрАктивна28-08-2026, 15:41
Кількість одиниць в упаковцівід 1 до 1штукаАктивна28-08-2026, 15:41
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 15:41
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)ТакАктивна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

40
літр
61166 , Україна , Харківська область , Харків , ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРідинавід 1Активна28-08-2026, 15:41
Основна діюча речовинаГлутаровий альдегідвід 1Активна28-08-2026, 15:41
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМП, Стерилізація ВМПвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Форма упаковкиБанка, Каністравід 1Активна28-08-2026, 15:41
Вміст спиртуНіАктивна28-08-2026, 15:41
Вміст % основної діючої речовинивід 2.0 до 2.0відсотокАктивна28-08-2026, 15:41
Об'єм, лвід 5.0 до 5.0літрАктивна28-08-2026, 15:41
Кількість одиниць в упаковцівід 1 до 1штукаАктивна28-08-2026, 15:41
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Засіб на основі : Ензимний комплекс (протеаза та ліпаза), Форма випуску: Концентрат, Призначення: Дезінфекція поверхонь та ВМП, Об'єм, л: 1.5-5 літр, Тип дозування: Відсутнє

30
літр
61166 , Україна , Харківська область , Харків , ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуКонцентратвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Основна діюча речовинаЕнзимний комплекс (протеаза та ліпаза)від 1Активна28-08-2026, 15:41
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Об'єм, лвід 1.5 до 5.0літрАктивна28-08-2026, 15:41
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: концентрат, на основі пероксиду водню 35%, без спирту, для дезінфекції поверхонь та ВМП, об’єм 5 л, без дозатора

30
літр
61166 , Україна , Харківська область , Харків , ПРОВУЛОК ІНЖЕНЕРНИЙ, будинок 7 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуКонцентратвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Основна діюча речовинаПероксид воднювід 1Активна28-08-2026, 15:41
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна28-08-2026, 15:41
Вміст спиртуНіАктивна28-08-2026, 15:41
Вміст % основної діючої речовини35відсотокАктивна28-08-2026, 15:41
Об'єм, л5літрАктивна28-08-2026, 15:41
Декларація про відповідністьТакАктивна28-08-2026, 15:41
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 15:41:36
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 15:41:25
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Постачання Товару здійснюється окремими партіями, виходячи з поточної потреби Замовника, визначеної у відповідній заявці, впродовж 10 календарних днів від її отримання, але не пізніше 01.12.2026 року

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:41:25
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:41:25
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:41:25
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:41:25
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:41:25
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ