Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 14:24. Дата останніх змін - 28-08-2026, 14:24

Полімери і пресувальні матеріали

Полімери і пресувальні матеріали... Державна закупівля - UA-2026-08-28-007318-a Полімери і пресувальні матеріали від замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВСЬКИЙ ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-007318-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-008667-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 14:24
по 03-09-2026, 15:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:00
по 08-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 15:23

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1443000
1 443 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:7 215 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВСЬКИЙ ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД"
ЄДРПОУ:00740599 Досьє YouControl
Контактна особа:Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" гос
Телефон:032 2375201
E-mail:trush_so@llrz.com.ua
Місцезнаходження:
79018, Україна, Львівська область,Львів, м. Львів, вул. Залізнична, 1а
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Полімери і пресувальні матеріа ...
1 443 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 15:23
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Полімери і пресувальні матеріали

6
лот
79018 Україна Львівська область Львів м. Львів, вул. Залізнична, 1а
з 16-09-2026 по 31-12-2026
24960000-1
Хімічна продукція різна


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:24:38
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:24:21
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:24:21
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:24:21
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:24:21
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ