Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 15:04. Дата останніх змін - 27-08-2026, 15:04

Навчально-імітаційні димові гранати (код 24610000-3 – Готові вибухові речовини за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)

Навчально-імітаційні димові гранати (код 24610000-3 – Готові вибухові речовини за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)... Державна закупівля - UA-2026-08-27-008802-a Навчально-імітаційні димові гранати (код 24610000-3 – Готові вибухові речовини за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника) від замовника Військова частина А4919 від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-008802-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 15:04
по 02-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 00:00
по 05-09-2026, 15:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 07-09-2026, 11:03

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1376016
1 376 016 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:13 760,16 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4919
ЄДРПОУ:26639509 Досьє YouControl
Контактна особа:Євгеній Збаращенко
Телефон:380937354218
E-mail:ouen1771@gmail.com
Місцезнаходження:
00000, Україна, Київська область,Київ, Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Навчально-імітаційні димові гр ...
1 376 016 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 07-09-2026, 11:03
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Навчально-імітаційні димові гранати

4 800
штука
00000 Україна Київська область Київ Україна
по 01-12-2026
24610000-3
Готові вибухові речовини


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:04:51
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:04:30
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:04:30
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ