Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 13:51. Дата останніх змін - 27-08-2026, 13:51

код ДК 021:2015 - 24450000-3 Агрохімічна продукція (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засоби)

код ДК 021:2015 - 24450000-3 Агрохімічна продукція (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засоби)... Державна закупівля - UA-2026-08-27-006743-a код ДК 021:2015 - 24450000-3 Агрохімічна продукція (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засоби) від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Широківський центр первинної медичної допомоги" Широківської селищної ради від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-006743-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-007876-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 13:51
по 01-09-2026, 06:00

Поставка товару здійснюється на умовах DDP або EXW згідно з ІНКОТЕРМС 2020 (умови поставки узгоджуються сторонами додатково при узгодженні Заявки). Конкретне місце поставки узгоджується Сторонами на кожну окрему поставку та зазначається в письмовій Заявці. Прийом-передача товару відбувається в пункті поставки, вказаному Покупцем: вул. Казбек, 17 с-ще Широке, Дніпропетровська область, 53700, Україна, КНП «Широківський центр ПМД»

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
5580
5 580 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Широківський центр первинної медичної допомоги" Широківської селищної ради
ЄДРПОУ:36729598 Досьє YouControl
Контактна особа:Леся Мірошніченко
Телефон:+380986521708, +380953708235
E-mail:lesyamiroshnichenko91@gmail.com
Місцезнаходження:
53700, Україна, Дніпропетровська область,Криворізький район, селище Широке, вул Казбек,17
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

20
літр
53700 , Україна , Дніпропетровська область , с-ще Широке , вулиця Казбек,17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРідинавід 1Активна27-08-2026, 13:49
Основна діюча речовинаПероксид воднювід 1Активна27-08-2026, 13:49
ПризначенняСтерилізація ВМПвід 1Активна27-08-2026, 13:49
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна27-08-2026, 13:49
Форма упаковкиКаністравід 1Активна27-08-2026, 13:49
Вміст спиртуНіАктивна27-08-2026, 13:49
Вміст % основної діючої речовинивід 6.0 до 6.0відсотокАктивна27-08-2026, 13:49
Об'єм, лвід 5.0 до 5.0літрАктивна27-08-2026, 13:49
Декларація про відповідністьТакАктивна27-08-2026, 13:49
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)ТакАктивна27-08-2026, 13:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Форма випуску: Рідина, Основна діюча речовина: Пероксид водню, 3 %, Призначення: Обробка шкіри (в тому числі шкіри рук), Об'єм, л: 0.01-0.5 літр, Тип дозування: Відсутнє, Пляшка, Флакон, Банка

7,80
літр
53700 , Україна , Дніпропетровська область , с-ще Широке , вулиця Казбек,17 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРідинавід 1Активна27-08-2026, 13:49
Основна діюча речовинаПероксид воднювід 1Активна27-08-2026, 13:49
ПризначенняОбробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1Активна27-08-2026, 13:49
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна27-08-2026, 13:49
Форма упаковкиБанка, Флакон, Пляшкавід 1Активна27-08-2026, 13:49
Вміст спиртуНіАктивна27-08-2026, 13:49
Вміст % основної діючої речовинивід 3.0 до 3.0відсотокАктивна27-08-2026, 13:49
Об'єм, лвід 0.01 до 0.5літрАктивна27-08-2026, 13:49
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 13:51:37
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 13:49:54
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:49:54
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:49:54
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:49:54
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:49:54
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:49:54
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ