Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 15:11. Дата останніх змін - 26-08-2026, 15:11

код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні та антисептичні засоби)

код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні та антисептичні засоби)... Державна закупівля - UA-cb38ddb70e6f415dae4da0b36012017f код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні та антисептичні засоби) від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ від 26.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-009536-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-011092-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 15:11
по 31-08-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
416650
416 650 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:38500095 Досьє YouControl
Контактна особа:Сергієнко Світлана
Телефон:380973462451
E-mail:zakypivli103@gmail.com
Місцезнаходження:
10031, Україна, Житомирська область,Житомир, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, БУДИНОК 98-В
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

150
літр
10031 , Україна , Житомирська область , Житомир , ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, БУДИНОК 98-В ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняДозаторвід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Основна діюча речовинаЕтиловий спиртвід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма упаковкиПляшкавід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуРідинавід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
ПризначенняОбробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм, лвід 1.0 до 1.0літрАктивна26-08-2026, 15:10
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)Так, НіАктивна26-08-2026, 15:10
Декларація про відповідністьТак, НіАктивна26-08-2026, 15:10
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна26-08-2026, 15:10
Вміст спиртуТак, НіАктивна26-08-2026, 15:10
Вміст % основної діючої речовинивід 75.0 до 75.0відсотокАктивна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

9 800
літр
10031 , Україна , Житомирська область , Житомир , ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, БУДИНОК 98-В ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняДозаторвід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Основна діюча речовинаЕтиловий спиртвід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма упаковкиФлаконвід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуРідинавід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
ПризначенняОбробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм, лвід 0.1 до 0.1літрАктивна26-08-2026, 15:10
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)Так, НіАктивна26-08-2026, 15:10
Декларація про відповідністьТак, НіАктивна26-08-2026, 15:10
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна26-08-2026, 15:10
Вміст спиртуТак, НіАктивна26-08-2026, 15:10
Вміст % основної діючої речовинивід 75.0 до 75.0відсотокАктивна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

200
літр
10031 , Україна , Житомирська область , Житомир , ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, БУДИНОК 98-В ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип дозуванняРозпилювачвід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Основна діюча речовинаІзопропіловий спиртвід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма упаковкиПляшкавід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуРідинавід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМПвід 1 до 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм, лвід 0.5 до 0.5літрАктивна26-08-2026, 15:10
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)Так, НіАктивна26-08-2026, 15:10
Декларація про відповідністьТак, НіАктивна26-08-2026, 15:10
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна26-08-2026, 15:10
Вміст спиртуТак, НіАктивна26-08-2026, 15:10
Вміст % основної діючої речовинивід 60.0 до 60.0відсотокАктивна26-08-2026, 15:10
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 15:11:52
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 15:11:16
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Джерело фінансування закупівлі: Власний бюджет (кошти одержані від здійснення статутної діяльності підприємства )

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          З метою запобігання закупівлі товару країною походження якого не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, при поставці товару постачальником надається підтвердження про походження товару від виробника (імпортера, уповноваженого представника). Поставка товару здійс ... Більше

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:11:26
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:11:26
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:11:26
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:11:26
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:11:26
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ