Закупівлю оголошено - 24-08-2026, 10:56. Дата останніх змін - 24-08-2026, 10:56

Дезінфекційні засоби

Дезінфекційні засоби... Державна закупівля - UA-2026-08-24-002251-a Дезінфекційні засоби від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" від 8/24/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-24-002251-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-24-002800-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 24-08-2026, 10:56
по 27-08-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
78613.04
78 613,04 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЗАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:01994758 Досьє YouControl
Контактна особа:Кирда Оксана Іванівна
Телефон:+380457663891
E-mail:buhg_berhosp@ukr.net
Місцезнаходження:
07541, Україна, Київська область,місто, Березань, вул.Михайлівська,50
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Таблетки на основі натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти, призначення: дезінфекція поверхонь та ВМП, для генеральних прибирань

40
кілограм
07541 , Україна , Київська область , місто , Березань, вул.Михайлівська,50 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблеткивід 1Активна24-08-2026, 10:52
Основна діюча речовинаНатрієва сіль дихлорізоціанурової кислотивід 1Активна24-08-2026, 10:52
ПризначенняДезінфекція поверхонь та ВМП, Для генеральних прибираньвід 1Активна24-08-2026, 10:52
Декларація про відповідністьТакАктивна24-08-2026, 10:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Засіб на основі:Прекарбонат натрію, Призначення: Стерилізація ВМП, Дезінфекція поверхонь та ВМП,Форма випуску: Гранули, Вага, кг: 4.5-5 кг

10
кілограм
07541 , Україна , Київська область , місто , Березань, вул.Михайлівська,50 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуГрануливід 1Активна24-08-2026, 10:52
Основна діюча речовинаПрекарбонат натріювід 1Активна24-08-2026, 10:52
ПризначенняСтерилізація ВМП, Дезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна24-08-2026, 10:52
Вага, кгвід 4.5 до 5кілограмАктивна24-08-2026, 10:52
Декларація про відповідністьТакАктивна24-08-2026, 10:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Засіб на основі : Тріаміну, Форма випуску: Концентрат, Призначення: Дезінфекція поверхонь та ВМП, Стерилізація ВМП, Об'єм, л: 1.5-5.0 літр, Тип дозування: Відсутнє

10
літр
07541 , Україна , Київська область , місто , Березань, вул.Михайлівська,50 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуКонцентратвід 1Активна24-08-2026, 10:52
Основна діюча речовинаТріамінвід 1Активна24-08-2026, 10:52
ПризначенняСтерилізація ВМП, Дезінфекція поверхонь та ВМПвід 1Активна24-08-2026, 10:52
Тип дозуванняВідсутнєвід 1Активна24-08-2026, 10:52
Об'єм, лвід 1.5 до 5літрАктивна24-08-2026, 10:52
Декларація про відповідністьТакАктивна24-08-2026, 10:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів

70
літр
07541 , Україна , Київська область , місто , Березань, вул.Михайлівська,50 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРідинавід 1Активна24-08-2026, 10:52
Основна діюча речовинаСуміш четвертинних амонійних сполуквід 1Активна24-08-2026, 10:52
ПризначенняОбробка шкіри (в тому числі шкіри рук)від 1Активна24-08-2026, 10:52
Тип дозуванняДозаторвід 1Активна24-08-2026, 10:52
Форма упаковкиФлаконвід 1Активна24-08-2026, 10:52
Вміст спиртуТакАктивна24-08-2026, 10:52
Вміст % основної діючої речовини0.11відсотокАктивна24-08-2026, 10:52
Об'єм, л1літрАктивна24-08-2026, 10:52
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна24-08-2026, 10:52
Декларація про відповідністьТакАктивна24-08-2026, 10:52
Дезінфекційний засіб зареєстрований у Державному реєстрі дезінфекційних засобів відповідно до Положення про державну реєстрацію дезінфекційних засобів (постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2023 № 863)ТакАктивна24-08-2026, 10:52
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 10:55:57
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 10:52:28
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 24-08-2026, 10:52:26
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 24-08-2026, 10:52:26
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 24-08-2026, 10:52:26
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 24-08-2026, 10:52:26
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 24-08-2026, 10:52:26
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ