Закупівлю оголошено - 22-08-2026, 15:19. Дата останніх змін - 22-08-2026, 15:24

Хімічні реактиви

Хімічні реактиви... Державна закупівля - UA-2026-08-22-000360-a Хімічні реактиви від замовника Військова частина А2756 від 8/22/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-22-000360-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-22-000131-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 22-08-2026, 15:19
по 28-08-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 09:00
по 02-09-2026, 09:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 03-09-2026, 13:30

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
52368.93
52 368,93 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:261,84 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2756
ЄДРПОУ:07644539 Досьє YouControl
Контактна особа:НЕДІЛЬСЬКИЙ Юрій Ярославович
Телефон:+380673996800
E-mail:y.nedilskyi@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Одеська область,Одеса,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Хімічні реактиви
52 368,93 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 03-09-2026, 13:30
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Гідранал куломат AG (аноліт) для титрування по К.Фішеру

3
паковання
Україна Одеська область
по 30-10-2026
24320000-3
Основні органічні хімічні речовини


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Набір для приготування буферних розчинів калій фталевокислий кислий (Тип 3, рН 4,01), стандарт- титри

1
набір
Україна Одеська область
по 30-10-2026
24320000-3
Основні органічні хімічні речовини


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Ксилол технічний

38,40
кілограм
Україна Одеська область
по 30-10-2026
24320000-3
Основні органічні хімічні речовини


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ізооктан еталонний

7,20
кілограм
Україна Одеська область
по 30-10-2026
24320000-3
Основні органічні хімічні речовини


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Спирт ізопропиловий

16
кілограм
Україна Одеська область
по 30-10-2026
24320000-3
Основні органічні хімічні речовини


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:22-08-2026, 15:24:09
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:22-08-2026, 15:19:04
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:22-08-2026, 15:19:04
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ