Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 17:15. Дата останніх змін - 01-09-2026, 17:15

Сіль технічна для приготування піщано-соляної суміші для посипання доріг в зимовий період (Код за ДК 021:2015: 14410000-8

Сіль технічна для приготування піщано-соляної суміші для посипання доріг в зимовий період (Код за ДК 021:2015: 14410000-8... Державна закупівля - UA-2026-09-01-010746-a Сіль технічна для приготування піщано-соляної суміші для посипання доріг в зимовий період (Код за ДК 021:2015: 14410000-8 від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВКА - КОМУНАЛЬНИК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-010746-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-013191-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 17:15
по 04-09-2026, 00:00

Предмет закупівлі: Сіль технічна для приготування піщано-соляної суміші для посипання доріг в зимовий період (Код за ДК 021:2015: 14410000-8 — Кам'яна сіль). Загальний обсяг закупівлі: 40 тонн (40 000 кг). Процедура закупівлі: Запит пропозицій постачальників (ЗПП) через електронний каталог (Prozorro Market) відповідно до п. 10 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі • Якість та призначення: Сіль технічна (кам'яна) призначена для приготування протиожеледних сумішей та утримання автодоріг у зимовий період. Якість Товару повинна відповідати вимогам ДСТУ 4246:2003 (або еквівалентним стандартам) та бути підтверджена відповідними документами про якість/паспортом від виробника. • Фасування та упаковка: Товар постачається фасованим у м'які контейнери типу «Біг-Бег» (б/б), що забезпечує захист солі від зволоження, грудкування та псування під час зберігання на відкритому або напівзакритому складі. Обґрунтування логістичних вимог та умов поставки • Періодичність поставки: З метою раціонального використання складських площ та поступового формування матеріального резерву поставка Товару здійснюється 2 (двома) окремими партіями за письмовими (або електронними) заявками Замовника. • Строки поставки: Кожна партія Товару постачається протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання Постачальником відповідної заявки Замовника. • Вимоги до автотранспорту: Доставка здійснюється транспортом Постачальника за адресою: Чернігівська обл., м. Носівка, вул. Комунальна, 55. Конструкція та тип автотранспорту Постачальника повинні передбачати можливість здійснювати розвантаження як верхнім, так і бічним способом (на вибір Замовника) за допомогою крана або навантажувача типу «Manitou» . Застосування суцільних закрито-фургонних автомобілів без можливості верхньої/бічного розтентування не допускається. Обґрунтування умов оплати • Порядок розрахунків: Оплата за поставлений Товар (кожну окрему партію) здійснюється шляхом безготівкового перерахування коштів протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати поставки Товару та підписання сторонами видаткової накладної. • Враховується особливий режим виконання повноважень Державною казначейською службою України відповідно до Постанови КМУ № 590 від 09.06.2021 р.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
260000
260 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВКА - КОМУНАЛЬНИК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:32995697 Досьє YouControl
Контактна особа:Гончар Валентина
Телефон:380962942162
E-mail:nos_komunalnik@ukr.net
Місцезнаходження:
17100, Україна, Чернігівська область,Носівка, вулиця Комунальна, будинок 55
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок перший, помел 3, ДСТУ 4246, біг-бег до 1,5 тон

40
тонна
17100 , Україна , Чернігівська область , Носівка , вул. Комунальна,55 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Помелпомел №3від 1 до 1Активна01-09-2026, 17:07
Гатунокпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:07
Фасуваннябіг-бег до 1,5 тонвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:07
Видкам’янавід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:07
Наявність домішокпротизлежувальна добавкавід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:07
Відповідність вимогам стандартуДСТУ 4246від 1 до 1Активна01-09-2026, 17:07
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:15:35
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:07:58
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 17:11:44
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 17:11:44
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 17:11:44
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 17:11:44
          Способи підтвердження:
          Заява
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 17:11:44
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ