Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 13:41. Дата останніх змін - 01-09-2026, 13:41

Аноди

Аноди... Державна закупівля - UA-2026-09-01-005596-a Аноди від замовника Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод" від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-005596-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-007194-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 13:41
по 05-09-2026, 15:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 15:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 12:19

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
411000
411 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:2 055 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"
ЄДРПОУ:00480247 Досьє YouControl
Контактна особа:Ушаков Владислав Ігорович
Телефон:380672363433
E-mail:ushakov.kevrz@gmail.com
Місцезнаходження:
03049, Україна, Київська область,Київ, вул. Січеславська, 2
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Аноди
411 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 12:19
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Аноди

700
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14620000-3
Сплави


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 13:41:50
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 13:41:47
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 13:41:47
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 13:41:47
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 13:41:47
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 13:41:47
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ