Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 16:11. Дата останніх змін - 28-08-2026, 16:11

Диски відрізні по металу

Диски відрізні по металу... Державна закупівля - UA-2026-08-28-010151-a Диски відрізні по металу від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-010151-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-011227-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 16:11
по 02-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
9620.83
9 620,83 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:03360874 Досьє YouControl
Сайт:http://www.gorsvet.kh.ua
Контактна особа:Олександр Кітаєв
Телефон:+380577041418
E-mail:gorsvet-kharkov@ukr.net
Місцезнаходження:
61024, Україна, Харківська область,м. Харків, вул. Григорія Сковороди, 96
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Круги абразивні для КШМ

300
штука
61010 , Україна , Харківська область , місто Харків , Гордієнківська 43А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендNOVOABRASIVEвід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Абразивний матеріал ДСТУ ГОСТ 21963електрокорунд нормальний (14А)від 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Абразивний матеріал ISO 525не маркуєтьсявід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Зв'язкабакелітовавід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Профіль41від 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
ЗернистістьA 46від 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Відповідність ДСТУ ГОСТ 21963таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Відповідність EN 12413таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Застосуваннястальвід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Типвідрізнийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
АрмованийТакАктивна28-08-2026, 16:11
Діаметр зовнішнійвід 125 до 125міліметрАктивна28-08-2026, 16:11
Товщинавід 1.2 до 1.2міліметрАктивна28-08-2026, 16:11
Діаметр посадковийвід 22.23 до 22.23міліметрАктивна28-08-2026, 16:11
Максимально допустимі обертивід 12250 до 12250обертів на хвилинуАктивна28-08-2026, 16:11
Швидкість кутового різаннявід 80 до 80метр на секундуАктивна28-08-2026, 16:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Круги абразивні для КШМ

50
штука
61010 , Україна , Харківська область , місто Харків , Гордієнківська 43А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендNOVOABRASIVEвід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Абразивний матеріал ДСТУ ГОСТ 21963електрокорунд нормальний (14А)від 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Абразивний матеріал ISO 525не маркуєтьсявід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Зв'язкабакелітовавід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Профіль41від 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
ЗернистістьA 36від 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Відповідність ДСТУ ГОСТ 21963таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Відповідність EN 12413таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Застосуваннястальвід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
Типвідрізнийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 16:11
АрмованийТакАктивна28-08-2026, 16:11
Діаметр зовнішнійвід 230 до 230міліметрАктивна28-08-2026, 16:11
Товщинавід 1.6 до 1.6міліметрАктивна28-08-2026, 16:11
Діаметр посадковийвід 22.23 до 22.23міліметрАктивна28-08-2026, 16:11
Максимально допустимі обертивід 6650 до 6650обертів на хвилинуАктивна28-08-2026, 16:11
Швидкість кутового різаннявід 80 до 80метр на секундуАктивна28-08-2026, 16:11
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:11:31
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 16:11:03
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за поставлений товар здійснюється протягом 60 календарних днів з дня його отримання ПОКУПЦЕМ на підставі підписаної сторонами видаткової накладної.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          60
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка товару здійснюється ПОСТАЧАЛЬНИКОМ відповідно до заявки ПОКУПЦЯ, яка подається будь яким із наявних засобом зв’язку в усній чи письмові формі, протягом 3 (трьох) робочих днів, одноразова поставка.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:11:04
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:11:04
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:11:04
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:11:04
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 16:11:04
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ