Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 20:11. Дата останніх змін - 27-08-2026, 20:12

Мідний лист, пруток, трубка

Мідний лист, пруток, трубка... Державна закупівля - UA-2026-08-27-012869-a Мідний лист, пруток, трубка від замовника Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод" від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-012869-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-015146-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 20:11
по 03-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 00:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 14:56

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
3005550
3 005 550 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:15 027,75 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"
ЄДРПОУ:00480247 Досьє YouControl
Контактна особа:Латиш Сергій Васильович
Телефон:380672363433
E-mail:slatish@kevrz.com.ua
Місцезнаходження:
03049, Україна, Київська область,Київ, вул. Січеславська, 2
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Мідний лист, пруток, трубка
3 005 550 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 14:56
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Лист мідний 1,0 мм

750
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Лист мідний 1,5 мм

400
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Лист мідний 3,0 мм

600
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Лист мідний 4,0 мм

300
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Лист мідний 5,0 мм

100
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Лист мідний 6,0 мм

100
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Лист мідний 2,0 мм

300
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Пруток мідний 8,0 мм

100
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Пруток мідний 16,0 мм

75
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Трубка мідна Ø10-1,5

12
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Трубка мідна Ø14-1,0

70
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Трубка мідна Ø18-1,0

30
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Трубка мідна Ø5-1,0

7
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
14710000-1
Залізо, свинець, цинк, олово та мідь


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 20:12:01
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 20:11:46
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 20:11:46
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 20:11:46
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 20:11:46
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 20:11:46
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ