Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 09:52. Дата останніх змін - 27-08-2026, 09:52

Абразивні вироби (Круг відрізний Werk 125х1.2х22.2 мм)

Абразивні вироби (Круг відрізний Werk 125х1.2х22.2 мм)... Державна закупівля - UA-2026-08-27-001381-a Абразивні вироби (Круг відрізний Werk 125х1.2х22.2 мм) від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-001381-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-001783-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 09:52
по 01-09-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
12500
12 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:03363789 Досьє YouControl
Контактна особа:Малярчук Ігор Анатолійович
Телефон:380486830218
E-mail:kpmugkg@i.ua
Місцезнаходження:
68002, Україна, Одеська область,Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА, будинок 2-Б
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Круги абразивні для КШМ

500
штука
68002 , Україна , Одеська область , Чорноморськ , вулиця, Перемоги, будинок, 3 ,
по 04-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Застосуваннянержавіючі та кольорові металивід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:50
Відповідність EN 12413таквід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:50
Типвідрізнийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:50
Профіль41від 1 до 1Активна27-08-2026, 09:50
БрендWERKвід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:50
Діаметр посадковийвід 22.2 до 22.2міліметрАктивна27-08-2026, 09:50
Діаметр зовнішнійвід 125 до 125міліметрАктивна27-08-2026, 09:50
Товщинавід 1.2 до 1.2міліметрАктивна27-08-2026, 09:50
Швидкість кутового різаннявід 80 до 80метр на секундуАктивна27-08-2026, 09:50
Максимально допустимі обертивід 2000 до 2000обертів на хвилинуАктивна27-08-2026, 09:50
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічний Видалено27-08-2026, 09:52:50
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 09:52:51
      Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
      Подія:
      Поставка товару
      Тип оплати:
      Пiсляоплата
      Тип днів:
      Банківські
      Розмір оплати(%):
      100
      Період (днів):
      10
      Умови поставки:
      Подія:
      Підписання договору
      Тип поставки:
      Одноразова поставка
      Тип днів:
      Календарні
      Розмір поставки (%):
      100
      Період (днів):
      5
      +-
      Пропозиції

      Електронні тендерні вимоги

      1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
      Підтверджується, що
      1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
      Статус: Активна
      Дата створення: 27-08-2026, 09:51:09
      Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
      Статус: Активна
      Дата створення: 27-08-2026, 09:51:09
      Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
      Статус: Активна
      Дата створення: 27-08-2026, 09:51:09
      2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
      Застосовується до:
      Переможця тендеру
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
      При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
      Статус: Активна
      Дата створення: 27-08-2026, 09:51:09
      При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
      2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
      Статус: Активна
      Дата створення: 27-08-2026, 09:51:09
      Способи підтвердження:
      Документ
      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ