Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 17:03. Дата останніх змін - 03-09-2026, 17:03

Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів... Державна закупівля - UA-2026-09-03-013767-a Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3030 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-013767-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 17:03
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 00:00
по 12-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 15:19

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
254823.14
254 823,14 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:2 548,23 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3030 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:23313859 Досьє YouControl
Контактна особа:Братасюк Степан Леонідович
Телефон:380671313039
E-mail:stepanbl@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,Київ,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуги з обов’язкового страху ...
254 823,14 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 15:19
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів B1

19
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2027
66510000-8
Страхові послуги


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів B2

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2027
66510000-8
Страхові послуги


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів B3

30
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
66510000-8
Страхові послуги


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів С2

15
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2027
66510000-8
Страхові послуги


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів D2

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2027
66510000-8
Страхові послуги


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:03:35
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:03:29
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:03:29
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ