Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 14:22. Дата останніх змін - 01-09-2026, 14:25

послуги в галузі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

послуги в галузі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів... Державна закупівля - UA-2026-09-01-006507-a послуги в галузі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів від замовника 5 управління (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) Центру спеціальних операцій «А» СБ України від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-006507-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 14:22
по 07-09-2026, 15:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 15:00
по 10-09-2026, 15:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 13:46

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
93675
93 675 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:936 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:5 управління (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) Центру спеціальних операцій «А» СБ України
ЄДРПОУ:20003360 Досьє YouControl
Контактна особа:Виходець Євгеній Вячеславович
Телефон:+380976336825
E-mail:janevihodets@gmail.com
Місцезнаходження:
39617, Україна, Полтавська область,Кременчук, Лікаря Богаєвського 2-А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
послуги зі страхування транспо ...
93 675 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 13:46
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

послуги зі страхування транспортних засобів

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
66514110-0
Послуги зі страхування транспортних засобів


+-
Документи
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:22:21
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:22:21
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:22:21
          Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
          +-
          Пропозиції
          + -
          Документи тендеру
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:24:51
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:22:21
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:22:21
                  Тип документа: Проект договору
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Проект договору
                    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:22:21

                      Електронні тендерні вимоги

                      1. Наявність досвіду виконання аналогічного договору
                      Застосовується до:
                      Учасника процедури
                      Стосується:
                      Лоту послуги зі страхування транспортних засобів
                      Законодавство:
                      Детальний опис:
                      Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
                      Учасник підтверджує, що
                      1 - наявність досвіду виконання аналогічного договору
                      Статус: Активна
                      Дата створення: 01-09-2026, 14:22:18
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ