Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 16:39. Дата останніх змін - 31-08-2026, 16:39

Страхування транспортних засобів

Страхування транспортних засобів... Державна закупівля - UA-2026-08-31-010671-a Страхування транспортних засобів від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3059 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-010671-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 16:39
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 15:22

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
120783
120 783 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:603,92 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3059 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:25575730 Досьє YouControl
Контактна особа:Разсуковський Костянтин Юрійович
Телефон:380960442270
E-mail:razsukov@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1. Страхування транспортни ...
120 783 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 15:22
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Страхування транспортних засобів

21
штука
Україна Відповідно до документації
по 24-09-2026
66510000-8
Страхові послуги


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:39:40
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:39:32
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:39:32
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ