Закупівлю оголошено - 20-08-2026, 12:56. Дата останніх змін - 20-08-2026, 12:57

Послуги зі страхування автотранспортних засобів

Послуги зі страхування автотранспортних засобів... Державна закупівля - UA-2026-08-20-006064-a Послуги зі страхування автотранспортних засобів від замовника Військова частина Е6117 від 8/20/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-20-006064-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 20-08-2026, 12:56
по 26-08-2026, 14:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 14:00
по 31-08-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 31-08-2026, 13:37

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
560670
560 670 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:2 803,35 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина Е6117
ЄДРПОУ:20001438 Досьє YouControl
Контактна особа:Балабатько Анна Геннадіївна
Телефон:380951101229
E-mail:ann_balabatko@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
560 670 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 31-08-2026, 13:37
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги зі страхування автотранспортних засобів

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
66510000-8
Страхові послуги


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 12:56:42
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 12:56:42
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 12:56:42
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 12:56:42
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 12:56:42
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 12:57:00
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ