Закупівлю оголошено - 05-09-2026, 14:25. Дата останніх змін - 05-09-2026, 14:29

Акумуляторна батарея 4S1P 11 000 mAh Solid State спеціального призначення

Акумуляторна батарея 4S1P 11 000 mAh Solid State спеціального призначення... Державна закупівля - UA-2026-09-05-000424-a Акумуляторна батарея 4S1P 11 000 mAh Solid State спеціального призначення від замовника Військова частина А0216 від 9/5/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-05-000424-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 14:25
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 16-09-2026, 11:12

Закупівля здійснюється для забезпечення потреб оборони відповідно до підпункту 2 пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1389000
1 389 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:6 945 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А0216
ЄДРПОУ:26622472 Досьє YouControl
Контактна особа:Пилипенко Сергій
Телефон:380504150324
E-mail:s.pylypenko@navy.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Акумуляторна батарея 4S1P 11 0 ...
1 389 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 16-09-2026, 11:12
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Акумуляторна батарея 4S1P 11 000 mAh Solid State спеціального призначення

300
штука
Україна Відповідно до документації
по 05-10-2026
31430000-9
Електричні акумулятори


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 14:29:22
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 14:28:30
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 14:27:28
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ