Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:39. Дата останніх змін - 04-09-2026, 10:39

31430000-9 - Електричні акумулятори (АКБ 12В 2,3А/год - 70 шт., АКБ 12В 7А/год - 160 шт., АКБ 12В 9А/год - 100 шт., АКБ 12В 18А/год - 30шт.)

31430000-9 - Електричні акумулятори (АКБ 12В 2,3А/год - 70 шт., АКБ 12В 7А/год - 160 шт., АКБ 12В 9А/год - 100 шт., АКБ 12В 18А/год - 30шт.)... Державна закупівля - UA-2026-09-04-002881-a 31430000-9 - Електричні акумулятори (АКБ 12В 2,3А/год - 70 шт., АКБ 12В 7А/год - 160 шт., АКБ 12В 9А/год - 100 шт., АКБ 12В 18А/год - 30шт.) від замовника Управління поліції охорони в Житомирській області від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-002881-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-003449-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:39
по 09-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
255440
255 440 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Управління поліції охорони в Житомирській області
ЄДРПОУ:40109091 Досьє YouControl
Контактна особа:Прус Максим Олегович
Телефон:+380973544069
E-mail:ztypo@ukr.net
Місцезнаходження:
10003, Україна, Житомирська область,Житомир, провулок Львівський,4
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Акумулятори

70
штука
10003 , Україна , Житомирська область , Житомир , провулок Львівський,4 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендMASTAKвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:37
ТипAGMвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:37
Напруга12вольтАктивна04-09-2026, 10:37
Ємність2.3ампер-годинаАктивна04-09-2026, 10:37
Довжина179міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Висота61міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Ширина35міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Кількість циклів заряд/розряд400одиницяАктивна04-09-2026, 10:37
Термін роботи в буферному режимі при температурі 20°C або 25°C (Float Life)60місяцьАктивна04-09-2026, 10:37
Глибина розряду при роботі в буферному режимі (DoD)50відсотокАктивна04-09-2026, 10:37
Мінімальна робоча температура-15градус ЦельсіяАктивна04-09-2026, 10:37
Максимальна робоча температура50градус ЦельсіяАктивна04-09-2026, 10:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Акумулятори

160
штука
10003 , Україна , Житомирська область , Житомир , провулок Львівський,4 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендULTRACELLвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:37
ТипAGMвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:37
Напруга12вольтАктивна04-09-2026, 10:37
Ємність7ампер-годинаАктивна04-09-2026, 10:37
Довжина151міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Висота99міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Ширина65міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Кількість циклів заряд/розряд400одиницяАктивна04-09-2026, 10:37
Термін роботи в буферному режимі при температурі 20°C або 25°C (Float Life)60місяцьАктивна04-09-2026, 10:37
Глибина розряду при роботі в буферному режимі (DoD)50відсотокАктивна04-09-2026, 10:37
Мінімальна робоча температура-15градус ЦельсіяАктивна04-09-2026, 10:37
Максимальна робоча температура50градус ЦельсіяАктивна04-09-2026, 10:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Батарея 12В, від 9Аг, AGM, ширина: до 65 мм, довжина: до 155 мм, висота: до 100 мм, від 300 циклів заряд/розряд

100
штука
10003 , Україна , Житомирська область , Житомир , провулок Львівський,4 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипAGMвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:37
Напруга12вольтАктивна04-09-2026, 10:37
Ємністьвід 9 до 800ампер-годинаАктивна04-09-2026, 10:37
Довжинавід 10 до 155міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Ширинавід 10 до 65міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Висотавід 10 до 100міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Кількість циклів заряд/розрядвід 300 до 20000одиницяАктивна04-09-2026, 10:37
Термін роботи в буферному режимі при температурі 20°C або 25°C (Float Life)від 60 до 240місяцьАктивна04-09-2026, 10:37
Максимальна робоча температуравід 40 до 100градус ЦельсіяАктивна04-09-2026, 10:37
Мінімальна робоча температуравід -60 до 0градус ЦельсіяАктивна04-09-2026, 10:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Акумулятори

30
штука
10003 , Україна , Житомирська область , Житомир , провулок Львівський,4 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендULTRACELLвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:37
ТипAGMвід 1 до 1Активна04-09-2026, 10:37
Напруга12вольтАктивна04-09-2026, 10:37
Ємність18ампер-годинаАктивна04-09-2026, 10:37
Довжина181.5міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Висота167.5міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Ширина77міліметрАктивна04-09-2026, 10:37
Кількість циклів заряд/розряд400одиницяАктивна04-09-2026, 10:37
Термін роботи в буферному режимі при температурі 20°C або 25°C (Float Life)60місяцьАктивна04-09-2026, 10:37
Глибина розряду при роботі в буферному режимі (DoD)50відсотокАктивна04-09-2026, 10:37
Мінімальна робоча температура-15градус ЦельсіяАктивна04-09-2026, 10:37
Максимальна робоча температура50градус ЦельсіяАктивна04-09-2026, 10:37
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:39:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:37:21
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          5
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:37:19
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:37:19
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:37:19
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:37:19
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 10:37:19
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ