Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 16:03. Дата останніх змін - 03-09-2026, 16:04

Генератор дизельний Aksa APD 35 BD

Генератор дизельний Aksa APD 35 BD... Державна закупівля - UA-2026-09-03-012146-a Генератор дизельний Aksa APD 35 BD від замовника Військова частина А7381 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-012146-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-015248-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 16:03
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 00:00
по 14-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 15:42

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
565383
565 383 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:5 653,83 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А7381
ЄДРПОУ:26630559 Досьє YouControl
Контактна особа:Коврижко Александр
Телефон:380937082000
E-mail:o.kovryzhko@army.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
79000, Україна, Львівська область,Львів, UA46060250010015970
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Генератор дизельний Aksa APD 3 ...
565 383 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 15:42
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Генератор дизельний Aksa APD 35 BD

1
штука
Україна Харківська область Харків
по 10-10-2026
31120000-3
Генератори


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:04:17
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:03:50
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:03:48
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:03:50
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ