Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 10:51. Дата останніх змін - 03-09-2026, 10:54

Акумуляторні елементи

Акумуляторні елементи... Державна закупівля - UA-2026-09-03-003277-a Акумуляторні елементи від замовника військова частина А5063 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-003277-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 10:51
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 16:00
по 14-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 12:09

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
999000
999 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:військова частина А5063
ЄДРПОУ:26640665 Досьє YouControl
Контактна особа:Ружинський Роман
Телефон:380978895482
E-mail:a5063_procurement@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:54:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:52:41
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:52:41
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ