Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 17:39. Дата останніх змін - 02-09-2026, 17:42

MOES-C3-EQUIP-01 Закупівля систем резервного живлення для МОН

MOES-C3-EQUIP-01 Закупівля систем резервного живлення для МОН... Державна закупівля - UA-2026-09-02-013313-a MOES-C3-EQUIP-01 Закупівля систем резервного живлення для МОН від замовника Міністерство освіти і науки України від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-013313-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 17:39
по 11-09-2026, 15:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 14-09-2026, 15:00
по 21-09-2026, 15:00
Аукціон Період аукціонів
Не буде проводитись

MOES-C3-EQUIP-01 Procurement of Backup Power Systems for MoES

Торги за правилами організатора
Статус:Період уточнень
Бюджет:
4711817.25
4 711 817,25 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Одночасний
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Попередній етап:Ні
Замовник:Міністерство освіти і науки України
ЄДРПОУ:38621185 Досьє YouControl
Контактна особа:Зінченко Роман
Телефон:380990208853
E-mail:roman.zinchenko@uiherp.org
Місцезнаходження:
01135, Україна, м. Київ,проспект Берестейський, будинок 10
Донор закупівлі
Найменування:Світовий Банк
Місцезнаходження:20433, Сполучені Штати Америки, DC,Вашингтон, 1818 H Street, NW
Сайт:http://www.worldbank.org/uk/country/ukraine
Найменування:Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР)
Код за XM-DAC:44000
Контактна особа:
Контактний e-mail:
Факс:
Телефон:+999999999999
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
MOES-C3-EQUIP-01 Закупівля сис ...
4 711 817,25 UAH (з ПДВ)
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Акумуляторний модуль для високовольтної системи накопичення

42
штука
Україна Відповідно до документації
з 21-10-2026 по 18-02-2027
31434000-7
Літієві акумуляторні батареї


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Високовольтний блок керування акумуляторною системою

3
штука
Україна Відповідно до документації
з 21-10-2026 по 18-02-2027
31210000-1
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Монтажна стійка для акумуляторної системи

3
штука
Україна Відповідно до документації
з 21-10-2026 по 18-02-2027
31434000-7
Літієві акумуляторні батареї


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Трифазний гібридний інвертор 100 кВт

1
штука
Україна Відповідно до документації
з 21-10-2026 по 18-02-2027
31155000-7
Інвертори


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 17:40:44
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 17:40:44
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 17:42:07

              Електронні тендерні вимоги

              1. Наявність досвіду виконання аналогічного договору
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту MOES-C3-EQUIP-01 Закупівля систем резервного живлення для МОН
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
              Підтверджується, що
              1 - Учасник повинен мати досвід успішного виконання договорів з поставки товарів аналогічних тим, що відповідають Технічній специфікації, протягом трьох попередніх календарних років, що передують даті цього ЗПП. (пункт 21 ЗПП).
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 17:41:46
              Способи підтвердження:
              Документ
              Довідка про наявність досвіду виконання аналогічного договору , Для підтвердження досвіду виконання поставки, Учасник має подати: (і) довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору по поставці Товарів, аналогічних тим, які вимагаються Технічною специфікацією; (іі) копію договору(-ів); (ііі) копію документу(-ів) приймання-передачі Товарів.
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ