Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:04. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:07

Зарядна станція IEETEK Singo 3000 Portable Power Station

Зарядна станція IEETEK Singo 3000 Portable Power Station... Державна закупівля - UA-2026-09-02-011343-a Зарядна станція IEETEK Singo 3000 Portable Power Station від замовника Військова частина А4465 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-011343-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:04
по 08-09-2026, 16:09
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 16:09
по 11-09-2026, 16:09
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 13:11

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
50000.1
50 000,10 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:250 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4465
ЄДРПОУ:08228725 Досьє YouControl
Контактна особа:Ковальова Катерина Миколаївна
Телефон:+380985502354
E-mail:k.kovalova@ps.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
54056, Україна, Миколаївська область,Миколаїв, вул. Аеродромна 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Зарядна станція IEETEK Singo 3 ...
50 000,10 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 13:11
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Зарядна станція IEETEK Singo 3000 Portable Power Station

1
штука
Україна Миколаївська область Миколаїв
по 01-12-2026
31430000-9
Електричні акумулятори


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:07:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:04:27
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:04:27

              Електронні тендерні вимоги

              1. Наявність досвіду виконання аналогічного договору
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
              Підтверджується, що
              1 - Виконання одно або кілька Договорів за таким же кодом ДК; документальне підтвердження виконання Договорів Накладні або акти приймання-передачі
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 16:04:25
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ