Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 22:27. Дата останніх змін - 01-09-2026, 22:32

Частини до світильників та освітлювального обладнання

Частини до світильників та освітлювального обладнання... Державна закупівля - UA-2026-09-01-011958-a Частини до світильників та освітлювального обладнання від замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС ГАЗОТУРБОБУДУВАННЯ "ЗОРЯ" - "МАШПРОЕКТ" від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-011958-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 22:27
по 07-09-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 11:00
по 10-09-2026, 12:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 11:23

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1132412
1 132 412 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:11 324,12 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС ГАЗОТУРБОБУДУВАННЯ "ЗОРЯ" - "МАШПРОЕКТ"
ЄДРПОУ:31821381 Досьє YouControl
Контактна особа:Олександр
Телефон:380503945842
E-mail:agnadto@zorya.com.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
1 132 412 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 11:23
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Лампа люмінесцентна L58W/765 25Х1 LF або еквівалент*

3 000
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Лампа лінійна світлодіодна LED T8 18Вт 6500К G13 або еквівалент*

3 000
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Стартер 4-80W SТ111 Оsrаm або еквівалент*

1 500
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Лампа ДРЛ 1000Вт Е40 або еквівалент*

50
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Лампа ДРЛ 700 Вт Е40 або еквівалент*

50
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Лампа LЕD VIDЕХ А60е 10W Е27 4100К 12-48V або еквівалент*

600
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Лампа світлодіодна 50Вт Е40 або еквівалент*

50
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Лампа VIDЕХ А60е 10W Е27 4100К LЕD 220V або еквівалент*

1 000
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Лампа лінійна світлодіодна LЕD Т8 9Вт 6500К G13 або еквівалент*

500
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Баласт L58.625 220V 50НZ або еквівалент*

200
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Лампа металогалогенна МН400 220v Е40 або еквівалент*

100
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Лампа метало-галогенова е.lаmр.mhl.е40.1000, патрон е40, 1000Вт або еквівалент*

40
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Лампа ДРЛ 400 (QЕ-400) Е40/Сигнал/інд.пак. х10 Сигнал інд.пак або еквівалент*

50
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Лампа LED Т8 24Вт, 1500мм 4000К, 6500Л серія STANDART або еквівалент*

1 000
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
31530000-0
Частини до світильників та освітлювального обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 22:32:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 22:27:32

          Електронні тендерні вимоги

          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Лоту Лот 1.
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Учасник-переможець Конкурсу надає забезпечення виконання Договору у розмірі 5 % від суми Договору, шляхом внесення ним не пізніше дати укладення Договору*. Види забезпечення: гарантія банку. Гарантія повинна бути оформлена на бланку фінансової установи, підписана уповноваженою особою та скріплена його печаткою. Учасник надає оригінал гарантії разом із завіреною копією договору, на підставі якого була видана гарантія, та доказами її оплати. Банк, яким видана гарантія, за офіційними даними НБУ повинен бути платоспроможним та не перебувати у стадії ліквідації. Гарантія в паперовому вигляді повинна бути надана Організатору у робочий час за адресою місце знаходження Організатора. Електронна гарантія повинна бути надана з урахуванням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». Електронна гарантія повинна бути обов’язково підписана кваліфікованим електронним підписом Гаранта. Учасник разом з гарантією надає засвідчену копію договору, на підставі якого була видана гарантія, та доказів її оплати. Забезпечення виконання Договору про закупівлю повинно набувати чинності не пізніше дати укладення Договору. Кошти, що надійшли як забезпечення виконання Договору про закупівлю, у разі, якщо вони не підлягають поверненню, залишаються на рахунку Організатору та стають власністю Організатора. Усі витрати пов’язані з наданням забезпечення виконання договору про закупівлю здійснюються за рахунок коштів Переможця.
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 22:27:32
          Способи підтвердження:
          Документ
          Банківська гарантія забезпечення договору
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ