Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:35. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:37

Модульні системи накопичення та перетворення енергії

Модульні системи накопичення та перетворення енергії... Державна закупівля - UA-2026-08-31-008761-a Модульні системи накопичення та перетворення енергії від замовника Центр авіації Служби безпеки України від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-008761-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:35
по 04-09-2026, 17:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 17:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 15:10

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1752467
1 752 467 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:8 762,34 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Центр авіації Служби безпеки України
ЄДРПОУ:45450970 Досьє YouControl
Контактна особа:Кривонос Валерій Олександрович
Телефон:380635585928
E-mail:ac@ssu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
1 752 467 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 15:10
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Зарядна станція

2
штука
Україна Відповідно до документації
з 25-09-2026 по 01-11-2026
31680000-6
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Зарядна станція

30
штука
Україна Відповідно до документації
з 25-09-2026 по 01-11-2026
31680000-6
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:37:22
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:35:03
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:35:03

              Електронні тендерні вимоги

              1. Наявність досвіду виконання аналогічного договору
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту Лот 1.
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
              Підтверджується, що
              1 - Наявність досвіду виконання аналогічного договору
              Статус: Активна
              Дата створення: 31-08-2026, 15:35:03
              Способи підтвердження:
              Документ
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ