Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 14:41. Дата останніх змін - 31-08-2026, 14:45

ДК 021:2015 CPV 31410000-3 «Гальванічні елементи» «Лужні батареї»

ДК 021:2015 CPV 31410000-3 «Гальванічні елементи» «Лужні батареї»... Державна закупівля - UA-2026-08-31-007110-a ДК 021:2015 CPV 31410000-3 «Гальванічні елементи» «Лужні батареї» від замовника Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-007110-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-007843-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 14:41
по 04-09-2026, 08:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 11:32

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
5811.16
5 811,16 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:29,06 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
ЄДРПОУ:37853361 Досьє YouControl
Контактна особа:Довженко Наталія
Телефон:380442027404
E-mail:nataliia.horodnia@kma.gov.ua
Місцезнаходження:
01044, Україна, Київська область,Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
ДК 021:2015 CPV 31410000-3 «Га ...
5 811,16 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 11:32
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

ДК 021:2015 CPV 31410000-3 «Гальванічні елементи» «Лужні батареї»

152
штука
01044 Україна м. Київ вулиця Хрещатик, будинок 36
по 30-10-2026
31410000-3
Гальванічні елементи


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:45:41
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:45:01
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:45:01
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ