
ID закупівлі: 6599b5151c0440cc9620f86d54bce7b1
| Статус: | Період уточнень |
| Бюджет: | 25440.66 https://gov.e-tender.ua/tender/elektrotekhnichne-obladnannya/UA-2026-08-31-006949-a-elektrychne-pryladdya-ta-suputni-tovary 25 440,66 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Товари |
| Мінімальний крок аукціону: | 254,41 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Розгляд пропозицій: | Поступовий |
| Мінімальна кількість пропозицій: | 1 |
| Наявність прекваліфікації: | Ні |
| Замовник: | Військова частина А4167 |
| ЄДРПОУ: | 08252600 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Медведський Віктор Вікторович |
| Телефон: | +380681953821 |
| E-mail: | 4vztzpmm@ukr.net |
| Місцезнаходження: | 20701, Україна, Черкаська область,Сміла, вул. Зарічна, буд.32 |
0 |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Вимикач клавішний одинарний, внутрішнього монтажу | 3 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Вимикач клавішний подвійний, внутрішнього монтажу | 6 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Розетка одинарна внутрішнього монтажу | 11 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Розетка подвійна внутрішнього монтажу | 36 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Датчик руху 360 6м | 1 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Світильник LED накладний білий круглий 24W | 14 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 | Бокс монтажний 500х400х180 мм IP65 | 2 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Підрозетники для гіпсокартону | 57 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Перемикач навантаження "1-0-2", 3p 40A | 2 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Пристрій захисного вимкнення 4P 40A 30mA AC 6kA | 2 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Автоматичний вимикач 1P 10A 230V | 4 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | Автоматичний вимикач 1P 16A 230V | 13 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 | Автоматичний вимикач 4P C40, 40A | 2 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 | Стрічка ізоляційна чорна 20м | 6 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 | Стяжка з кільцем 300мм 100 шт. | 9 пачка | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 | Корпусний автоматичний вимикач 80A 3P 25kA | 2 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 | Дін-рейка 1мм/1м | 1 штука | Україна Черкаська область м. Сміла по 30-10-2026 | 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Оголошення про проведення закупівлі | публічний | Експортовано: | 31-08-2026, 14:37:54 |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Проект договору | публічний | Експортовано: | 31-08-2026, 14:36:08 |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 31-08-2026, 14:36:08 | |||
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 31-08-2026, 14:36:08 | |||
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 31-08-2026, 14:36:08 | |||
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 31-08-2026, 14:36:08 |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Технічний опис предмету закупівлі | публічний | Експортовано: | 31-08-2026, 14:36:08 |
Ви не уповноважена особа, тому ви можете працювати лише:
- з спрощеними закупівлями та планами, договорами й додатками до них;
- з прямими замовленнями з каталогу до 50 тис. грн. та планами, договорами й додатками до них;
- з закупівлею без використання електронної системи (звіт) до 50 тис. грн. та планами, договорами й додатками до них.
Подробиці на infobox.prozorro.org
Заповніть форму нижче і з Вами зв'яжеться наш менеджер якомога швидше: