Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 14:12. Дата останніх змін - 28-08-2026, 14:35

Електронні компоненти

Електронні компоненти... Державна закупівля - UA-2026-08-28-007008-a Електронні компоненти від замовника ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-007008-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 14:12
по 03-09-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 09:00
по 08-09-2026, 09:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 11:26

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1260000
1 260 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:6 300 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
ЄДРПОУ:34732331 Досьє YouControl
Контактна особа:Трофіменко Олег Григорович
Телефон:+380442818595
E-mail:o.trofimenko@cip.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, м. Київ,Київ,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Електронні компоненти
1 260 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 11:26
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Аналогово-цифровий перетворювач ADC3649 або еквівалент.

7
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Фазовий автопідлаштовувач частоти (ФАПЧ) з вбудованим генератором керованим напругою (ГКН) ADF5355 або еквівалент.

21
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Драйвер-підсилювач ADL8107 або еквівалент.

7
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Смуговий фільтр AFII-LW-0017 або еквівалент.

14
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Генератор AOCJY2A-10.000 або еквівалент.

7
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Смуговий фільтр B089NC4S або еквівалент.

7
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Смуговий фільтр B111NC4S або еквівалент.

7
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Цифро-аналоговий перетворювач DAC3174 або еквівалент.

7
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Квадратурний змішувач HMC525 або еквівалент.

14
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Підсилювач потужності HMC952A або еквівалент.

7
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Фільтр нижніх частот LFCN-180+ або еквівалент.

28
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Генератор тактових сигналів LMK04828 або еквівалент.

7
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Змішувач LTC5552 або еквівалент.

14
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Роз’єм 2,92 M29FS15F06 або еквівалент.

14
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Високочастотний перемикач MASW-011102-TR0500 або еквівалент.

14
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Система на модулі з програмованою логічною інтегральною схемою (ПЛІС) XEM7310MT-A200 або еквівалент.

7
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Високочастотний атенюатор PE43711B або еквівалент.

28
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Малошумний підсилювач QPA2609 або еквівалент.

7
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Малошумний підсилювач QPA9126 або еквівалент.

28
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Високочастотний атенюатор QPC6614 або еквівалент.

14
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Узгоджуючий трансформатор TCM1-83X+ або еквівалент.

14
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Диференційний підсилювач THS4541 або еквівалент.

28
штука
Україна
по 06-11-2026
31710000-6
Електронне обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:35:03
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:12:53
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:12:53
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ