Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 11:39. Дата останніх змін - 28-08-2026, 11:40

Проблискові маячки синього кольору та проблискові маячки червоного кольору

Проблискові маячки синього кольору та проблискові маячки червоного кольору... Державна закупівля - UA-2026-08-28-003989-a Проблискові маячки синього кольору та проблискові маячки червоного кольору від замовника Військова частина Е6117 від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-003989-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 11:39
по 03-09-2026, 11:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 18:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 12:35

Закупівля здійснюється на підставі Постанови КМУ від 11 листопада 2022 р. № 1275 "Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану"

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
809400
809 400 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:4 047 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина Е6117
ЄДРПОУ:20001438 Досьє YouControl
Контактна особа:Федак Максим Олегович
Телефон:380636140717
E-mail:transportzakupivli@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Проблискові маячки синього кол ...
809 400 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 12:35
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Проблискові маячки синього кольору (Фара світлодіодна ХТ-3 Blue) код УКТЗЕД 85122000 90

282
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
31610000-5
Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Проблискові маячки червоного кольору (Фара світлодіодна ХТ-3 Red) код УКТЗЕД 85122000 90

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
31610000-5
Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:40:01
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:39:44
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:39:44
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:39:44
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:39:44
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:39:44
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ