Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 09:52. Дата останніх змін - 28-08-2026, 09:56

зарядні пристрої для акумуляторів FPV дронів

зарядні пристрої для акумуляторів FPV дронів... Державна закупівля - UA-2026-08-28-001342-a зарядні пристрої для акумуляторів FPV дронів від замовника Військова частина А5148 від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-001342-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 09:52
по 03-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 00:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 15:57

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
63667.34
63 667,34 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:318,34 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А5148
ЄДРПОУ:26643244 Досьє YouControl
Контактна особа:Мітін Сергій
Телефон:380504875740
E-mail:s.mitin@army.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
зарядні пристрої для акумулято ...
63 667,34 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 15:57
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Зарядний пристрій DJI Mavic 3 Series 100W Battery Charging Hub (CP.EN.00000422.01)

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
31150000-2
Баласти для розрядних ламп чи трубок


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Зарядний пристрій DJI Matrice 4 Battery Charging Hub (CP.EN.00000555.01)

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
31150000-2
Баласти для розрядних ламп чи трубок


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Зарядний пристрій для батарей FPV Charger ToolkitRC M8P 600W 20A, XT60

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
31150000-2
Баласти для розрядних ламп чи трубок


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:55:14
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:55:14
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:55:14
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:55:14
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:55:14
              Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Оголошення про проведення закупівлі
                публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:56:13
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ