Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 10:42. Дата останніх змін - 27-08-2026, 10:44

Подовжувальні кабелі

Подовжувальні кабелі... Державна закупівля - UA-2026-08-27-002617-a Подовжувальні кабелі від замовника військова частина А 2641 від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-002617-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 10:42
по 02-09-2026, 10:47
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 10:47
по 08-09-2026, 10:47
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 11:35

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
8580
8 580 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:43 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:військова частина А 2641
ЄДРПОУ:24982999 Досьє YouControl
Контактна особа:Боднар Анатолій Олександрович
Телефон:+380969416516
E-mail:tender4_a2641@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
32000, Україна, Хмельницька область,Хмельницька область, Хмельницька область
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Переноска "Bemis" (2х2,5 мм сє ...
8 580 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 11:35
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Переноска "Bemis" (2х2,5 мм сєч) 50м + 4 роз.

3
штука
32300 Україна Хмельницька область м. Кам'янець-Подільський вул. Степана Бандери 56
по 29-09-2026
31220000-4
Елементи електричних схем


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:44:28
      Тип документа: Критерії прийнятності
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Критерії прийнятності
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:42:35
        Критерії прийнятності
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:42:35
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:42:35
              Інші
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Інший
                публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:42:35
                  Тип документа: Тендерна документація
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Тендерна документація
                    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:42:35
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ