Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 18:04. Дата останніх змін - 26-08-2026, 18:04

Подовжувач на котушці (переноска) 50м. для утримання військової техніки спеціального призначення

Подовжувач на котушці (переноска) 50м. для утримання військової техніки спеціального призначення... Державна закупівля - UA-2026-08-26-013427-a Подовжувач на котушці (переноска) 50м. для утримання військової техніки спеціального призначення від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-013427-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 18:04
по 01-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 00:00
по 04-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 11:59

Закупівля здійснюється відповідно до постанови КМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану» (зі змінами).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
10350
10 350 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:103,50 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:39309315 Досьє YouControl
Контактна особа:Добровольський Олексій
Телефон:380682629892
E-mail:o.dobrovolskyi@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Подовжувач на котушці (перено ...
10 350 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 11:59
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Подовжувач на котушці (переноска) 50м. для утримання військової техніки спеціального призначення

3
штука
Україна Харківська область Харків
по 20-10-2026
31220000-4
Елементи електричних схем


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:04:47
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:04:42
          Тип документа: Критерії прийнятності
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Критерії прийнятності
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:04:42
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:04:42
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:04:42
                  Тип документа: Проект договору
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Проект договору
                    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:04:42
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ