Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 10:35. Дата останніх змін - 26-08-2026, 10:36

Генератори Інверторні

Генератори Інверторні... Державна закупівля - UA-2026-08-26-002553-a Генератори Інверторні від замовника Військова частина А7381 від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-002553-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-003119-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 10:35
по 01-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 00:00
по 04-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 15:01

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
191898
191 898 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 918,98 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А7381
ЄДРПОУ:26630559 Досьє YouControl
Контактна особа:Коврижко Александр
Телефон:380937082000
E-mail:o.kovryzhko@army.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
79000, Україна, Львівська область,Львів, UA46060250010015970
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Генератори Інверторні
191 898 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 15:01
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Генератор інверторний бензиновий «Könner & Söhnen» KS 3000i S

1
штука
Україна Харківська область Харків
по 30-09-2026
31120000-3
Генератори


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Генератор інверторний дизельний «Könner & Söhnen» KS 9500iDE ATSR

1
штука
Україна Харківська область Харків
по 30-09-2026
31120000-3
Генератори


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 10:36:28
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 10:36:15
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 10:36:15
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 10:36:15
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ