Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 12:05. Дата останніх змін - 25-08-2026, 12:08

Плати відеозахоплення

Плати відеозахоплення... Державна закупівля - UA-2026-08-25-005134-a Плати відеозахоплення від замовника військова частина А5063 від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-005134-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 12:05
по 31-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 16:00
по 03-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 03-09-2026, 12:29

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
95967
95 967 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:479,84 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:військова частина А5063
ЄДРПОУ:26640665 Досьє YouControl
Контактна особа:Ружинський Роман
Телефон:380978895482
E-mail:a5063_procurement@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Плати відеозахоплення
95 967 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 03-09-2026, 12:29
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Плата відеозахоплення аналогового відео KENVS AV CVBS to USB

100
штука
Україна Відповідно до документації
по 23-10-2026
31710000-6
Електронне обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 12:08:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 12:06:52
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 12:06:52
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ