Закупівлю оголошено - 06-09-2026, 11:05. Дата останніх змін - 06-09-2026, 11:05

Швидкозшивачі та супутнє приладдя

Швидкозшивачі та супутнє приладдя... Державна закупівля - UA-2026-09-06-000081-a Швидкозшивачі та супутнє приладдя від замовника Одеська школа мистецтв №1 імені Е. Г. Гілельса від 9/6/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-06-000081-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-06-000085-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 06-09-2026, 11:05
по 10-09-2026, 10:55

вказані в закупівлі чи аналогічні

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2500
2 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Одеська школа мистецтв №1 імені Е. Г. Гілельса
ЄДРПОУ:02219783 Досьє YouControl
Контактна особа:Орлова Ганна Олександрівна
Телефон:+380487237311
E-mail:music-school1@ukr.net
Місцезнаходження:
65082, Україна, Одеська область,Одеса, провулок Футуристів ,4/1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Папки з файлами

3
штука
65082 , Україна , Одеська область , Одеса , провулок Футуристів ,4/1 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендNORMAвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Матеріал обкладинкиполіпропіленвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Формат паперуА4від 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Колірсинійвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Товщина обкладинки800мікрометрАктивна06-09-2026, 10:50
Кількість файлів100штукаАктивна06-09-2026, 10:50
Товщина плівки файлу25мікрометрАктивна06-09-2026, 10:50
Зі змінним індексомТакАктивна06-09-2026, 10:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Папки-швидкозшивачі

40
штука
65082 , Україна , Одеська область , Одеса , провулок Футуристів ,4/1 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендH-TONEвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Тип механізму швидкозшивачашвидкозшивач (пластина)від 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Тип обкладинки швидкозшивачапрозоравід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Формат паперуА4від 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Матеріал обкладинкиполіпропіленвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Коліржовтийвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Товщина обкладинки120мікрометрАктивна06-09-2026, 10:50
Товщина нижньої частини обкладинки180мікрометрАктивна06-09-2026, 10:50
Зі змінним індексомНіАктивна06-09-2026, 10:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Папки з файлами

5
штука
65082 , Україна , Одеська область , Одеса , провулок Футуристів ,4/1 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендNORMAвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Матеріал обкладинкиполіпропіленвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Формат паперуА4від 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Колірчервонийвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Товщина обкладинки650мікрометрАктивна06-09-2026, 10:50
Кількість файлів60штукаАктивна06-09-2026, 10:50
Товщина плівки файлу25мікрометрАктивна06-09-2026, 10:50
Зі змінним індексомТакАктивна06-09-2026, 10:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Папки на кільцях

2
штука
65082 , Україна , Одеська область , Одеса , провулок Футуристів ,4/1 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендBUROMAXвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Матеріал обкладинкиполіпропілен, картонвід 1Активна06-09-2026, 10:50
Тип механізму4Dвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Формат паперуА4від 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Колірсинійвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Діаметр кільця30міліметрАктивна06-09-2026, 10:50
Місткість папки280аркушАктивна06-09-2026, 10:50
Кількість кілець в папці4одиницяАктивна06-09-2026, 10:50
Ширина корінця40міліметрАктивна06-09-2026, 10:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Папки на кільцях

1
штука
65082 , Україна , Одеська область , Одеса , провулок Футуристів ,4/1 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендESSELTEвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Матеріал обкладинкиполіпропіленвід 1Активна06-09-2026, 10:50
Тип механізму2Rвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Формат паперуА4від 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Колірчервонийвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Діаметр кільця25міліметрАктивна06-09-2026, 10:50
Місткість папки190аркушАктивна06-09-2026, 10:50
Кількість кілець в папці2одиницяАктивна06-09-2026, 10:50
Ширина корінця42міліметрАктивна06-09-2026, 10:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Папки для переміщення документів

10
штука
65082 , Україна , Одеська область , Одеса , провулок Футуристів ,4/1 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендОФІС ЦЕНТРвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Матеріал обкладинкиполіпропіленвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Тип папкипапка-конвертвід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Вид застібкикнопкавід 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
ФорматA4від 1 до 1Активна06-09-2026, 10:50
Виїмка для пальцяНіАктивна06-09-2026, 10:50
Металеве обрамлення кутівНіАктивна06-09-2026, 10:50
Окантовка з тканиниНіАктивна06-09-2026, 10:50
Товщина обкладинки120мікрометрАктивна06-09-2026, 10:50
Місткість аркушів50аркушАктивна06-09-2026, 10:50
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:06-09-2026, 11:04:52
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:06-09-2026, 10:50:08
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          за адресою замовника

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 10:50:06
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 10:50:06
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 10:50:06
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 10:50:06
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 06-09-2026, 10:50:06
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ