Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 14:58. Дата останніх змін - 28-08-2026, 14:58

Папки-швидкозшивачі, Папки на зав'язках, Папки на зав'язках, Папки-швидкозшивачі, Папки-швидкозшивачі, Папки для переміщення документів, Папки з притиском, Папки на зав'язках

Папки-швидкозшивачі, Папки на зав'язках, Папки на зав'язках, Папки-швидкозшивачі, Папки-швидкозшивачі, Папки для переміщення документів, Папки з прити... Державна закупівля - UA-2026-08-28-008261-a Папки-швидкозшивачі, Папки на зав'язках, Папки на зав'язках, Папки-швидкозшивачі, Папки-швидкозшивачі, Папки для переміщення документів, Папки з притиском, Папки на зав'язках від замовника військова частина А1588 від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-008261-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 14:58
по 03-09-2026, 15:01

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
8145.83
8 145,83 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:військова частина А1588
ЄДРПОУ:07799070 Досьє YouControl
Контактна особа:Чернега Олександр Миколайович
Телефон:+380668806861
E-mail:Achernega337@outlook.com
Місцезнаходження:
Україна, Черкаська область,місто Умань,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Папки-швидкозшивачі

100
штука
20300 , Україна , Черкаська область , місто Умань , військова частина А1588 ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендБУМВЕСТвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Тип механізму швидкозшивачашвидкозшивач (пластина)від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Тип обкладинки швидкозшивачанепрозоравід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Матеріал обкладинкикартонвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Формат паперуА4від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Колірсірийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Зі змінним індексомТакАктивна28-08-2026, 14:56
Товщина обкладинки350мікрометрАктивна28-08-2026, 14:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Папки на зав'язках

50
штука
20300 , Україна , Черкаська область , місто Умань , військова частина А1588 ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендITEMвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Матеріал обкладинкикартон/поліпропіленвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Колірсинійвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Формат паперуA4від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Назва титульної сторінкиособова справа МОУвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Видсуцільнокроєнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Товщина обкладинки1.75міліметрАктивна28-08-2026, 14:56
Кількість аркушів150аркушАктивна28-08-2026, 14:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Папки на зав'язках

100
штука
20300 , Україна , Черкаська область , місто Умань , військова частина А1588 ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендОФІС ЦЕНТРвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Матеріал обкладинкикартонвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Колірсірийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Формат паперуA4від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Назва титульної сторінкидля паперіввід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Видз клеєним клапаномвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Товщина обкладинки0.3міліметрАктивна28-08-2026, 14:56
Кількість аркушів300аркушАктивна28-08-2026, 14:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Папки-швидкозшивачі

10
штука
20300 , Україна , Черкаська область , місто Умань , військова частина А1588 ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендБУМВЕСТвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Тип механізму швидкозшивачашвидкозшивач (пластина)від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Тип обкладинки швидкозшивачанепрозоравід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Матеріал обкладинкикартонвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Формат паперуА4від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Колірсірийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Зі змінним індексомНіАктивна28-08-2026, 14:56
Товщина обкладинки300мікрометрАктивна28-08-2026, 14:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Папки-швидкозшивачі

3
штука
20300 , Україна , Черкаська область , місто Умань , військова частина А1588 ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендNORMAвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Тип механізму швидкозшивачаClip Aвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Тип обкладинки швидкозшивачанепрозоравід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Матеріал обкладинкиполіпропіленвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Формат паперуА4від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Колірзеленийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Товщина обкладинки700мікрометрАктивна28-08-2026, 14:56
Кількість аркушів200штукаАктивна28-08-2026, 14:56
Зі змінним індексомТакАктивна28-08-2026, 14:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Папки для переміщення документів

5
штука
20300 , Україна , Черкаська область , місто Умань , військова частина А1588 ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендAXENTвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Матеріал обкладинкиполіпропіленвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Тип папкипапка-конвертвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Вид застібкикнопкавід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
ФорматA4від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Колірпрозорийвід 1Активна28-08-2026, 14:56
Виїмка для пальцяНіАктивна28-08-2026, 14:56
Металеве обрамлення кутівНіАктивна28-08-2026, 14:56
Окантовка з тканиниНіАктивна28-08-2026, 14:56
Товщина обкладинки180мікрометрАктивна28-08-2026, 14:56
Місткість аркушів50аркушАктивна28-08-2026, 14:56
Довжина319міліметрАктивна28-08-2026, 14:56
Ширина226міліметрАктивна28-08-2026, 14:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Папки з притиском

5
штука
20300 , Україна , Черкаська область , місто Умань , військова частина А1588 ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендAXENTвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Матеріал обкладинкиполіпропіленвід 1Активна28-08-2026, 14:56
Тип механізмуClip Bвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Формат паперуA4від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Колірчорнийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Товщина обкладинки700мікрометрАктивна28-08-2026, 14:56
Кількість аркушів150штукаАктивна28-08-2026, 14:56
Зі змінним індексомТакАктивна28-08-2026, 14:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Папки на зав'язках

10
штука
20300 , Україна , Черкаська область , місто Умань , військова частина А1588 ,
по 25-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЮТЕКвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Матеріал обкладинкикартонвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Колірсірийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Формат паперуA4від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Назва титульної сторінкидля паперіввід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Видсуцільнокроєнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:56
Товщина обкладинки0.35міліметрАктивна28-08-2026, 14:56
Кількість аркушів330аркушАктивна28-08-2026, 14:56
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:58:26
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:56:10
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Папки-швидкозшивачі, Папки на зав'язках, Папки на зав'язках, Папки-швидкозшивачі, Папки-швидкозшивачі, Папки для переміщення документів, Папки з притиском, Папки на зав'язках

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          5
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Папки-швидкозшивачі, Папки на зав'язках, Папки на зав'язках, Папки-швидкозшивачі, Папки-швидкозшивачі, Папки для переміщення документів, Папки з притиском, Папки на зав'язках

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          20
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:56:08
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:56:08
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:56:08
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:56:08
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:56:08
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ