Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 16:36. Дата останніх змін - 27-08-2026, 16:36

Папка До підпису А4+ балакрон Buromax BM.3572-02

Папка До підпису А4+ балакрон Buromax BM.3572-02... Державна закупівля - UA-7d02a91704404b358e3d205d1b5dc471 Папка До підпису А4+ балакрон Buromax BM.3572-02 від замовника Військова частина А4005 від 27.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-011411-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 16:36
по 01-09-2026, 00:00

Закупівля розпочата та здійснюється відповідно до вимог Постанови КМУ від 11 листопада 2022 № 1275

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2420
2 420 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Військова частина А4005
ЄДРПОУ:26632482 Досьє YouControl
Контактна особа:Данілов Денис
Телефон:380503307116
E-mail:d.danilov@army.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Папки для переміщення документів

20
штука
Україна ,
з 01-09-2026 по 21-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип папкиділова папкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 16:36
Колірсинійвід 1 до 1Активна27-08-2026, 16:36
Вид застібкибез застібкивід 1 до 1Активна27-08-2026, 16:36
ФорматA4від 1 до 1Активна27-08-2026, 16:36
БрендBUROMAXвід 1 до 1Активна27-08-2026, 16:36
Матеріал обкладинкибалакронвід 1 до 1Активна27-08-2026, 16:36
Ширинавід 220 до 220міліметрАктивна27-08-2026, 16:36
Ширина корінцявід 10 до 10міліметрАктивна27-08-2026, 16:36
Довжинавід 310 до 310міліметрАктивна27-08-2026, 16:36
Виїмка для пальцяТак, НіАктивна27-08-2026, 16:36
Металеве обрамлення кутівТак, НіАктивна27-08-2026, 16:36
Окантовка з тканиниТак, НіАктивна27-08-2026, 16:36
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:36:43
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:36:16
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Пiсляоплата у розмірі 100% здійснюється протягом 21 банківського дня з моменту поставки товару враховуючи дату отримання товару.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          21
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Строк поставки Товару – протягом 7 семи робочих днів від дати підписання цього Договору обома Сторонами. Право власності на Товар переходить до Замовника в момент належної передачі Товару відповідно до умов цього Договору Постачальником.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 16:36:19
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 16:36:19
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 16:36:19
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 16:36:19
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 16:36:19
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ