Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 15:04. Дата останніх змін - 27-08-2026, 15:04

Швидкозшивачі та супутнє приладдя

Швидкозшивачі та супутнє приладдя... Державна закупівля - UA-089122dfe26d4e558c98b4b2bee53070 Швидкозшивачі та супутнє приладдя від замовника Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-008759-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-010362-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 15:04
по 01-09-2026, 10:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
5695
5 695 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
ЄДРПОУ:33695540 Досьє YouControl
Контактна особа:Коробов Микола Михайлович
Телефон:380442790975
E-mail:zki.tender@kyivcity.gov.ua
Місцезнаходження:
01001, Україна, м. Київ,вулиця Велика Житомирська, будинок 15А
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Папки для переміщення документів

30
штука
01001 , Україна , м. Київ , Велика Житомирська, 15-А ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип папкипапка на гумкахвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Вид застібкигумкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
ФорматA4від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Бренд4OFFICE, ECONOMIX, AXENT, BUROMAXвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Місткість аркушіввід 100 до 200аркушАктивна27-08-2026, 15:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Папки на зав'язках

50
штука
01001 , Україна , м. Київ , Велика Житомирська, 15-А ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Формат паперуA4від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Матеріал обкладинкикартонвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
БрендECONOMIX, BUROMAXвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Назва титульної сторінкидля паперіввід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Папки для переміщення документів

20
штука
01001 , Україна , м. Київ , Велика Житомирська, 15-А ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид застібкикнопкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
ФорматA4від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
БрендECONOMIX, BUROMAXвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Місткість аркушіввід 50 до 50аркушАктивна27-08-2026, 15:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Папки для переміщення документів

20
штука
01001 , Україна , м. Київ , Велика Житомирська, 15-А ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип папкипапка-куточоквід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Вид застібкибез застібкивід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
ФорматA4від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
БрендECONOMIX, BUROMAXвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Папки-швидкозшивачі

200
штука
01001 , Україна , м. Київ , Велика Житомирська, 15-А ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендECONOMIX, 4OFFICE, AXENT, BUROMAXвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Тип механізму швидкозшивачашвидкозшивач (пластина)від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Формат паперуА4від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Матеріал обкладинкиполіпропіленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Папки-швидкозшивачі

200
штука
01001 , Україна , м. Київ , Велика Житомирська, 15-А ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендECONOMIX, BUROMAXвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Формат паперуА4від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Матеріал обкладинкикартонвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:03
Товщина обкладинкивід 350 до 350мікрометрАктивна27-08-2026, 15:03
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:04:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:03:24
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:03:46
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:03:46
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:03:46
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:03:46
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:03:46
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ