Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 09:11. Дата останніх змін - 26-08-2026, 09:14

ДК 021:2015 CPV 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей» Картон

ДК 021:2015 CPV 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей» Картон... Державна закупівля - UA-2026-08-26-000695-a ДК 021:2015 CPV 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей» Картон від замовника Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-000695-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-25-014339-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 09:11
по 01-09-2026, 08:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 14:00
по 04-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 15:52

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
4849
4 849 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:24,25 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
ЄДРПОУ:37853361 Досьє YouControl
Контактна особа:Довженко Наталія
Телефон:380442027404
E-mail:nataliia.horodnia@kma.gov.ua
Місцезнаходження:
01044, Україна, Київська область,Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
ДК 021:2015 CPV 22990000-6 «Га ...
4 849 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 15:52
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

ДК 021:2015 (CPV) 22990000-6 «Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей» «Картон»

650
штука
01044 Україна м. Київ вулиця Хрещатик, будинок 36
по 10-11-2026
22990000-6
Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 09:13:55
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 09:13:04
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 09:13:04
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ