Закупівлю оголошено - 20-08-2026, 14:58. Дата останніх змін - 20-08-2026, 14:58

Швидкозшивачі та супутнє приладдя, код за ДК 021:2015-22850000-3

Швидкозшивачі та супутнє приладдя, код за ДК 021:2015-22850000-3... Державна закупівля - UA-2026-08-20-009073-a Швидкозшивачі та супутнє приладдя, код за ДК 021:2015-22850000-3 від замовника Мобільний центр швидкого реагування безпілотних систем Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 8/20/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-20-009073-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-20-010811-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 20-08-2026, 14:58
по 25-08-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2653
2 653 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Мобільний центр швидкого реагування безпілотних систем Державної служби України з надзвичайних ситуацій
ЄДРПОУ:37791578 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Рудакова
Телефон:+380667813271
E-mail:o.i.rudakova@dsns.gov.ua
Місцезнаходження:
04202, Україна, м. Київ,м. Київ, вул.Вишгородська будинок 150
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Папки-швидкозшивачі

20
штука
04202 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Вишгородська, 150 ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендAXENTвід 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Тип механізму швидкозшивачаClip Aвід 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Тип обкладинки швидкозшивачанепрозоравід 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Матеріал обкладинкиполіпропіленвід 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Формат паперуА4від 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Зі змінним індексомТакАктивна20-08-2026, 14:57
Товщина обкладинкивід 700 до 700мікрометрАктивна20-08-2026, 14:57
Кількість аркушіввід 150 до 150штукаАктивна20-08-2026, 14:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Папки на зав'язках

100
штука
04202 , Україна , м. Київ , м. Київ , вул. Вишгородська, 150 ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендОФІС ЦЕНТРвід 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Матеріал обкладинкикартонвід 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Видз клеєним клапаномвід 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Формат паперуA4від 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Колірсірийвід 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Назва титульної сторінкидля паперіввід 1 до 1Активна20-08-2026, 14:57
Кількість аркушіввід 300 до 300аркушАктивна20-08-2026, 14:57
Товщина обкладинкивід 0.3 до 0.3міліметрАктивна20-08-2026, 14:57
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 14:58:40
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 14:57:40
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови доставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип доставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір доставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 20-08-2026, 14:57:41
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 20-08-2026, 14:57:41
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 20-08-2026, 14:57:41
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 20-08-2026, 14:57:41
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 20-08-2026, 14:57:41
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ